Kali Linux Uyumlu Wifi Adaptörü

PWX

Üye
19 Eki 2020
117
3
Daha önce adaptör satın aldım, hepsiburada ilanında açıklamada kali linux uyumlu yazıyordu ama 3957320583. kez her yolu deneyişimden sonra uyumlu olmadığını anladım.

%100 uyumlu vmware workstation pro da sıkıntısız kullandığınız uyumlu olduğundan aşırı emin olduğunuz adaptörlerin satın alma linklerini paylaşabilirmisiniz (siz nereden aldıysanız.).

livcon

Üye
21 Tem 2021
155
87
22
Daha önce adaptör satın aldım, hepsiburada ilanında açıklamada kali linux uyumlu yazıyordu ama 3957320583. kez her yolu deneyişimden sonra uyumlu olmadığını anladım.

%100 uyumlu vmware workstation pro da sıkıntısız kullandığınız uyumlu olduğundan aşırı emin olduğunuz adaptörlerin satın alma linklerini paylaşabilirmisiniz (siz nereden aldıysanız.).
Merhaba,

Ben inca wifi adaptörünü kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım, hack uygulamalarında gayet uyumlu olduğunu söyleyebilirim tavsiye ederim

Fakat Udemy'de aldığım bir hack kursunda WiFi adaptör önerileri vardı. Onları da sizlerle paylaşayım, belki işinize daha çok yarayacak bir adaptör bulabilirsiniz. (Aşağıdakilerden TP-link ya da Asus markalı olanları almanızı öneririm)

Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.