Kali Linux üzerinde Quasar RAT Kurma

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Aga şimdi ben kali linux üzerinde QuasarRAT kurmak istiyom ama sanarım .NET lazımmış eherhangi bi yöntemle kurma imkanım varmı internet üzerinde biraz araştırdım mono falan bişeyle halletmiş bazı adamlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
Aga şimdi ben kali linux üzerinde QuasarRAT kurmak istiyom ama sanarım .NET lazımmış eherhangi bi yöntemle kurma imkanım varmı internet üzerinde biraz araştırdım mono falan bişeyle halletmiş bazı adamlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Tam bilgim yok ama eğer quasar yalnızca windows destekliyorsa linux için çalıştıramazsınız. Çalışsa bile bir çok uyumsuzluk olacaktır.

Aynısını darkcomet ile denemiştim. Mono ile linux üzerinde çalıştırdım ama yalnızca arayüzü geldi yani payload oluşturma bölümleri vs. çalışmadı.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Tam bilgim yok ama eğer quasar yalnızca windows destekliyorsa linux için çalıştıramazsınız. Çalışsa bile bir çok uyumsuzluk olacaktır.

Aynısını darkcomet ile denemiştim. Mono ile linux üzerinde çalıştırdım ama yalnızca arayüzü geldi yani payload oluşturma bölümleri vs. çalışmadı.
o zaman onun içinde bi tane vmVirtualBox oluşturam 2gb ile en stabil düzgünce hack toolarını kalıdrabilicek win sürümü nedir sence şimdi belki dersin direk niye kurmuyorsun diye de direk sisteme kurmayı pek sevmem böyle hack toolarını falan da ondan

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
o zaman onun içinde bi tane vmVirtualBox oluşturam 2gb ile en stabil düzgünce hack toolarını kalıdrabilicek win sürümü nedir sence şimdi belki dersin direk niye kurmuyorsun diye de direk sisteme kurmayı pek sevmem böyle hack toolarını falan da ondan
En mantıklısını yapıyorsunuz anamakineye kurmanızı bende önermem.

Sanal makine için win7 kurabilirsiniz biraz uğraştırır ama hızlı çalışır. Fazla uğraşmak istemiyorum derseniz ReviOS, GhostSpectre gibi üzerinde oynamalar yapılmış performansı çalışma hızı arttırılmış windows 10 isoları var. Onları kurabilirsiniz.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
En mantıklısını yapıyorsunuz anamakineye kurmanızı bende önermem.

Sanal makine için win7 kurabilirsiniz biraz uğraştırır ama hızlı çalışır. Fazla uğraşmak istemiyorum derseniz ReviOS, GhostSpectre gibi üzerinde oynamalar yapılmış performansı çalışma hızı arttırılmış windows 10 isoları var. Onları kurabilirsiniz.
ReviOS hoşuma gitti de performans açısından win7mi iyi olur yoksa ReviOs fln mı?

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
172
ReviOS hoşuma gitti de performans açısından win7mi iyi olur yoksa ReviOs fln mı?
Performans için win7 kurabilirsiniz. Tek sorun bazı programları kurarken uyumsuzluklar olabiliyor veya bazı programlar win7 desteklemiyor vs. Yani sadece rat falan kuracaksanız win7 de bir sorun olmayacaktır.

CyberMessi

Yeni üye
12 Şub 2023
18
2
Performans için win7 kurabilirsiniz. Tek sorun bazı programları kurarken uyumsuzluklar olabiliyor veya bazı programlar win7 desteklemiyor vs. Yani sadece rat falan kuracaksanız win7 de bir sorun olmayacaktır.
yok zaten hacking toolar için kuruyorum zaten genellikle onlar için de kali linux kullanıyorum sadece windows uyumlu olanları çalıştırmayı düşünüyorum.
İlginiz için teşekkürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.