Kali Lİnux.

MrRoot

Üye
5 Mar 2016
184
0
Poolsec.
Selamın aleyküm Arkadaslar Kali Linux DVD aracılığıyla kurdum pcye sorunum su ki actıgımda bazen kaliyi yüklüyor bazen hata verip kalıyor oyuzden DVD takıp calıstırıyorum öyle oldugunda bunu nasıl önleriz birde Masaüstüne geldiğimde Usb'flash taktıgımda dün denedim çalıştı bi restart attım bir daha taktıgımda görmedi nedeni ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
1
10
C/C++ Dev.
Selamın aleyküm Arkadaslar Kali Linux DVD aracılığıyla kurdum pcye sorunum su ki actıgımda bazen kaliyi yüklüyor bazen hata verip kalıyor oyuzden DVD takıp calıstırıyorum öyle oldugunda bunu nasıl önleriz birde Masaüstüne geldiğimde Usb'flash taktıgımda dün denedim çalıştı bi restart attım bir daha taktıgımda görmedi nedeni ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

VMware üzerinden sanal makine üzerine kur tw den yardımcı olabilirim istersen

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
USB ile kuruyorsan hata verdiği yerde usbyi çıkar tak düzelir.

cd ile kurarken hata veriyorsa ctrl+alt+f2 yapıp gelen terminale şu kodları yaz:

mkdir /cdrom
mount -t vfat /dev/sdb1 /cdrom

MrRoot

Üye
5 Mar 2016
184
0
Poolsec.
ben kaliyi kurdum sorun boot ederken mesela actıgımda mesela bazen boot ediyor bazen etmiyor bende cd takıp ettiriyorum ben takmadan etmek istiyorum işte birde usb dün gördü rest attıgımdan sonra görmedi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.