Kali Linux

KaliUlas

Yeni üye
31 Tem 2016
41
0
Türkiye
ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR HERYERDE KONULARDA ARAMAMA RAĞMEN WİNDOWS VE KALİ LİNUXU AYNI BİLGİSAYARA NASIL KURLDUGUNU BULAMADIM BULDUKLARIMDA İSTEDİKLERİMİ KARŞILAMIYOR SANAL MAKİNE OLARAK KURULMASINI İSTEMİYORUM MESELA BİLGİSAYAR AÇILIRKEN SORSUN KALİ LİNUXMU WİNDOW 7 Mİ GİBİSİNDEN BUNU YAPABİLİRMİYİZ CD YOK BENDE YARDIM EDENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ FORUMLAR...:woott:woott BİRDE BU ARADA AYRINTILIR OLARAK ANLATACAK OLAN YORUM YAPABİLİRMİ...

Son düzenleme:

Brokropro110

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
408
2
Umtas aga cd felan lazım diyor orda bende cd yok

Bulamıyorum ingilizce analtım vb çıkıyor o yüzden foruma soruyorum

Tekrardan merhabalar,
Siteniz için cloudflare ssl ddos için önlem almanız hacklemeyi önlemek değil sadece ağ trafiğini sağlıklı olması için kullanmak demektir. Herhangi bir port saldırısı olursa o zaman bu önlem işinize yarar.
000webhost ise domain, domain açığı bulunamaz dediğim gibi site içerisinde bulunan yazılım kodları sitenin açığını ortaya çıkarıp belirler.
Bu kodlar düzgün kodlanmışsa herhangi bir şekilde erişim sağlanamaz, kodları incelemedim şuan örn vererek konuşuyorum. Sorunuzu tam anladığım kadarı ile cevap vermeye çalışıyorum burası yardım merkezi eğer kafanıza takılan soru varsa post kasımı önleme amacı ile bana öm yolu ile ulaşın ben size cevaplarım ama şuan da verilecek bir cevap göremiyorum.
Hoşgeldin yazısı dahi veyahut siteye koyulacak herhangi bir url uzantısına yapılmış bir kodlama arayüzünde açık varsa yapılan kodlamada eğer tabiki hacklenebilir.Pass şifrelemek için belirli şifrelemeler var md5,sha1 vs.vs önleminizi ona göre alabilirsiniz. C# olarak kodlanırsa şifrelemesinin kırılması da kolay olur ama hacklemeleri için de işlerini zorlaştırırsınız.
Genel olarak özetleme şu: sitenin açığı varsa hacklenir, yoksa hacklenmez. :)

Abi kafayı yiyeceğim sinirim bozuldu :trl

Yahu sana diyorum ki anasayfa bu bide yönlendirilen sayfa hadi php yi de geçtim html olsun diyorum şifrelemelerden falan bahsediyorsunda yahu bu 2 . diyişim galiba, sitede veritabanı falan yok kodlar da öyle karışık değil sana zahmet olmassa bakar mısın :)
Html olan yönlendirilen sayfa html olduğundan dolayı açık olma olasılığının da olmadığından dolayı ve site de de veritabanı olmadığından dolayı ve php de if mantığıyla isim ve şifre koruması kullanıldığına göre hayla nasıl açık olabiliyor ben bunu anlayamadım
Tekrar diyorum şifrelemelik iş yok çünkü veritabanı falan yok neyi şifreleyeceğim cloudflare dan bahsetmemin sebebi gidip wiresharktan falan bahsetmiyesiniz diye dedim 000webhostan da bahsetmemin sebebi sunucu hakkında bilgi edinmiş olasınız diye dedin freenomu da belki başka bir şey varsa kafanızda kalmasın onu da söyleyeyim dedim...
Tatmin etmiyor... abi harbi içime atom bombası bırakıp kaçtınız gibi bir durumdayım şuan cevap verin artık soruma kafama takıldı :trl

Rainshy

Bu yazılanlar acemice olur ve basit halde hacklenmek için veritabanı veya config dosyasına ulaşman lazım.

Tamam acemice olsun sitede veritabanı yoksa ve php de if mantığıyla koruma koyuyorsak hacklenebilir mi ben onu soruyom :)

Aga siz ciddi misiniz ? niye cevap veren yok ? Vay be yaw…zor bir soru mu ben mi büyütmüşüm sizi gözümde anlamadım ki...

Demiştim tatmin edici cevap alana kadar güncelleyeceğim diye... :)
Güncel//...

Merhaba Dostum Şu Siteye Bir Göz At :))

TIKLA

Teşekkürler inceleyeceğim.

bende var mesaj at konuşalım
Attim kontrol edebilirsin öm kutunu

Moderatör tarafında düzenlendi:

BenzinsizFerrari

Uzman üye
3 Şub 2015
1,121
0
virtual pc programı ile yapılır. 2 işletim sistemine tek pc de sahip olursun. diğerine ayırılacak ram ve hafıza yı bile ayarlarsın hatta. parayı denkleştirip pc toplarsam bende yapmayı düşünüyorum :D netten videolarını izle kardeşim. ben birine win7 ultimate birine kali linux düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.