Kali Open Vpn Kapatma

5 Haz 2016
187
0
Beyler Dün Kali Linux Sanal Makinede Bir OpenVpn Açmıştım VE İşim Bitince Sanal Makineyi Kapattım Bu Gün Sanal Makineyi Açtım Ve Hala OpenVpn Açık Olduğunu Gördüm OpenVpn i Nasıl Kapatacağım

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

Aşağıdaki yolu denediniz mi?

İndirdikten sonra:
Kod: sudo openvpn --config /home/kullaniciadi/dizin/vpnadi.ovpndiyoruz ve kullanıcı adı parla istiyor. VPNBook için kullanıcı adı vpnbook, parolası ise haftada 1 gün değişiyor siteye girip alınmalı. (VPN bağlantısının içinden bir çok dosya çıkıyor "tcp443" olanı kullanıyoruz.)

Kapatmak için ise CTRL+Z yaptıktan sonra şu komutu veriyoruz:
Kod: sudo killall -9 openvpn

Diğer bir yol da PPTP VPN bağlantısı. Ek bir uygulamaya da gerek kalmadan onun kurulumunu sağlayabiliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.