Kali ve ENT yardımı ile sızdığım VDS Makinası (Fransa Lokasyon)

Mr Green

Üye
24 Eki 2015
65
0
Merhaba arkadaşlar. Ben Mr Green.

Bu gece canım sıkıldı ENT'de takılırken fransa lokasyon olan bir VDS Makinaya denk geldim. İlk işim direk ''Kali Linuxu'' açarak ''Armitage'' ile sızmak oldu. Shell yolu açarak ve Backdoor olayı ile 2,3 dosya çekerek işimi gördüm ve bıraktım. Sunucu içerisinden çektiğim dosyalar (Game Source, TS-3) ile alakalı. Dosyaların pek işime yaradığını söyleyemem.. :)

Bu işten anlayan arkadaşlara makinan İP adresini ve ENT için İP adreslerini vereceğim.

Armigate ile sızmak için: 176.31.126.112
Açık olan portlar: epmap, netbios-ssn, http, ftp, 8080
ENT ile aratmak için: NBScan > 176.31.126.1
Makina İşletim Sistemi: Windows 2008 R

NBScan:
kJXOaq.png

Port Scan:
YJOg92.png

Kali Linux > métasploit > Armitage
B4yLdM.png

Mysql > mysql_payload (Saldırı yöntemi)
Agy1bv.png

Bu konu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için kısa süre içerisinde detaylı ve video içeren bir makale yazacağım.
Diğer arkadaşların işini görecektir zaten.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.