Kali ve Windows harddiske zarar verirmi

Hhacker58

Üye
29 Haz 2015
94
0
Merhabalar bilgisayarıma c: Windows d:Linux olarak kullanıyorum ama dosya formatları değişik biri NTFS diğeri exf4 dosya formatları değişik olduğu için hdd ye bir zarar verirmi.
Tek hdd kullanıyorum

goodhead64

Üye
4 Eki 2012
121
0
Uşak
hiçbi sıkıntı olmaz mbr kodlaması ne windowsu ne linuxu takar. onun için hepsi aynı :)
Edit: Ayrıca belli gb aralıklarında ya partition o yüzden sektörlerde de sıkıntı çıkmaz rahat ol :)

dktr54

Üye
28 Haz 2016
90
0
Sakarya
windows ile kali linuxkullanıcaksan sıkıntı olmaz çünkü bilgisayarının içinde sanal makine yani sanal bilgisayar kurcaksın tabi windowsta kali linux kullanmayı biliyorsan...

Hhacker58

Üye
29 Haz 2015
94
0
kali linux ı biliyorum ama sanal makinede kurmuyorum normal tek harddisk de c.d. olarak ayırdım her birinde bir işletim sistemi kullanıyorum.Sadece dosya sistemleri ayrı biri NTFS diğeri EXFat4 bana harddiski bozabileceğini söylediler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.