Kamera Açılmıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Kamera Açılmıyor?

Bu hatayı veriyor.Kaç kere kurup kaldırdım ve bilgisayarı yeniden başlattım olmadı çözümü olan?

dfhgj.png

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
dreamhunter acaba programı kayıt ederken antivirüs programı bazı kalsör yada dosyaları silmiş olabilir mi?yada programı calıstırmaya calsırken engelleyen bir program yıne anti vir yada farklı güvenlik duvarları vs.. falan?

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
dreamhunter acaba programı kayıt ederken antivirüs programı bazı kalsör yada dosyaları silmiş olabilir mi?yada programı calıstırmaya calsırken engelleyen bir program yıne anti vir yada farklı güvenlik duvarları vs.. falan?

kurulan programın herhangi bir zararı yokki engellesin =) sorun amcap tan kaynaklanıyor.amcap pek kullanmıyorum.direk bilgisayarım kısmından açıyorum kamerayı oradan foto falan çekiyorum.sana vp-eye programını öneriyorum.

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
kasper de ayarları ben biras abartmıstım dilim bayağı yandığı için o vakitlerde ne görse extradan yüklediğim zararlı diye daha yüklerken siliyordu ondan sordum :D

DreaMHunteR

Kıdemli Üye
27 Ağu 2009
3,131
0
Eskişehir
kasper de ayarları ben biras abartmıstım dilim bayağı yandığı için o vakitlerde ne görse extradan yüklediğim zararlı diye daha yüklerken siliyordu ondan sordum :D

bak sorunun neden kaynaklandığını kendin biliyormuşsun .sen antivirüs programına diyorsun ki çoook çok hassas ol kesinlikle sistemime zarar gelmesin.oda garibim her önüne gelen regedit değişmelerini gözlemleyip engelliyor kanımca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.