Kamera ele geçirmek

Mour

Yeni üye
30 Tem 2017
21
0
Öncelikle herkese merhaba
Siteli bir evde oturuyorum ve sitenin kameralarına nasıl erişebilirim. normalde tv den kabloyu bağlayıp izlenilebiliyor ama ben telefonumdan izlemek istiyorum. Bu arada güvenlik kulübesinin içinde yönetim yeri var. sanırım tplink ağı üzerinden izleniyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

By Forward

Üye
30 Tem 2017
208
0
Her Yerdeyim
şöyle izliyebilirsin ilk olarak sitenin kameraları bir wifi'ye balı iste çok kolay belli programlar var ama en önemlisi o wifiyi kırmakta dır o wifi yi kırınca çok kolay bir şekile izliyebirisin ama yaklanma hakında hiç bir fikrim yok biraz araştırma yaparak öğrenebilirsin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.