kanalların arşivleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
:eek:arkadaşlar yeni üyeniz olarak affınıza sığınarak ilk sorumu sormak istiyorum acaba bir tv kanalının arşivine ulaşmak için bir program varmı eğer yoksada benim için bunu yapabilecek bir arkadaş varmı bu çok önemli gerçekten inanın hack falan değil derdim sadece eşime evlenme yıldönümü hediyesi vermek istiyorum kendisi gençken kontv nin çektiği bir programa çıkmışta yaklaşık 15 yıl önce eğer bana bu iyiliği yaparsanız bende kendimi bu siteye adarım ben çok uğraştım ama vermediler lütfen yardım plzzz:eek:

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
hadi be abi be kimse yardım etmicekmi bana bu iş hem hacker işi hemde hayır işi tekrar rica ediyorum lütfen bilen varsa bana yardımcı olsun

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
internette biraz araştırdım ama bişey bulamadım pc konusunda ve internet konusunda çok iyi değilim bu yüzden profesyonellerden yardım almayı düşündüm konuyu yanlış yerde açtığım için kusura bakmayın sitede daha yeniyim inşallah ilerde bende sizin gibi olacam bu konu burda dursunmu yoksa yardım bölümünedemi açayım?????????

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
nette zaten yayınlamazlar onu bende bilyorum benim istediğim sistemlerine girilip bakılamazmı acaba yani bunu yapabilen bi dünya hacker var amacım kat iyyen kötü değil sadece bi insana bi hediye vermek için 1995 yılında kontv nin yayınladığı küçük bi programa konuk olmuş yani bi kurs bitirmişler kanal onların mezuniyetini çekmiş ve yayınlamış ama o kadar istememe rağmen vermiyolar bende bu şekilde almak istiyorum askerdeki 4s kanunu gibi yani ya seve seve ya ......... demek istediğimi sanırım anladın bu yüzden onlarada biraz kızgınım bu benim için çok önemli eğer bunu yapabilirsen yardımını esirgeme lütfen yok eğer bilmiyorsan en azından bilen birilerini biliyorsundur onlara aç bu konuyu bi yardım etsinler hadi be dostum ltfen

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
ben istanbuldayım kanal konyada ayrıca telefonla görüşüp istedim o kadar rica ettim yinede vermediler sanki devlet sırrı bu konuyu yardım merkezinede açayım bakalım inşallah yardım eden çıkar bu sitede çok ii hacker lar lduğunu duydum yinede fikirleriniz için sağolun dostlar

ramboberk

Yeni üye
25 Tem 2009
47
0
hiç umudum yok valla çok inatçılar çünkü kanalın kapısında ağlasam bile vermezler bu iş ancak bir hacker in yapabileceği bi iş bende hacker olmadığım için ancak yardım isteyebiliyorum bu konuyu az önce tht yardım bölümün dede açtım aslında belki yeni olsa verebşilirler ama arşiv durumunda olduğu için vermezler ama teknoloji artık heryeri sardığı için eski kayıtları artık kasette değil pc de tutuyorlardır mutlaka bende buna güvenerek istiyorum zaten yoksa sadece kasette olsa en iyi hacker bile bişii yapamaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.