Kanıdırıldım Gitti 15 TL :'( İbretlik Ders

5 Haz 2015
225
0
Geçmiş olsun 15 az değil biz öğrenciyiz üzüldüm :(

tabi ki az değil kardeş ben onu okul harçlığımla biriktirdim okulda yemek yemedim öğle aralarında ama arkadaş sanıyor ki aha bu salağın 15 TL sini aldım diyor bu dünyada cezasını çekmezse elbet ahirette hesaplaşacaz

geçmiş olsun en azından ufak bir para kaybetmişsin deneyim olur sana

doğru . teşekkür ederim

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Ah be kardeşim azıcık piyasaya baksan ya, sahibinden.com da falan ortalama fiyatları görürdün zaten o adam insanlar hemen atlasın diye parayı düşük tutup bu şekilde hesabı vermiyor 15 tl için kimse uğraşmadığından yasal bir yaptırım da uygulanmıyor..

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Bu kodumun oyunları bizi maffeti ya Wolf team da çektiğim nakitler metin 2 pvp açmak için ki çabalarım ve verdiğim paralar clash of clans a çektiğim nakit falan filan :) şimdi hiçbirini oynamıyorum o kadar para çöp oldu siz siz olun oyunlara para vermeyin...

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Kaybettiğin bir şey değil millet milyar lirasını kaybediyor böyle. Git bir soğuk su iç kendine gel. Kaderden kaçılmaz. Bugün 15 tl ile insanlara güvenmemen gerektiğini öğrendin yarın belki 150 milyar ile öğrenecektin bunu. Her şerde bir hayır vardır gönlün rahat olsun. Böyle namussuzluklar da kimsenin yanına kalmaz.

5 Haz 2015
225
0
Ah be kardeşim azıcık piyasaya baksan ya, sahibinden.com da falan ortalama fiyatları görürdün zaten o adam insanlar hemen atlasın diye parayı düşük tutup bu şekilde hesabı vermiyor 15 tl için kimse uğraşmadığından yasal bir yaptırım da uygulanmıyor..

Bu kodumun oyunları bizi maffeti ya Wolf team da çektiğim nakitler metin 2 pvp açmak için ki çabalarım ve verdiğim paralar clash of clans a çektiğim nakit falan filan :) şimdi hiçbirini oynamıyorum o kadar para çöp oldu siz siz olun oyunlara para vermeyin...

Kaybettiğin bir şey değil millet milyar lirasını kaybediyor böyle. Git bir soğuk su iç kendine gel. Kaderden kaçılmaz. Bugün 15 tl ile insanlara güvenmemen gerektiğini öğrendin yarın belki 150 milyar ile öğrenecektin bunu. Her şerde bir hayır vardır gönlün rahat olsun. Böyle namussuzluklar da kimsenin yanına kalmaz.

Allah sizlerden razı olsun çok teşekkür ederim bu konuda bir kişi hariç(musileno) beni anladınız doğru söylüyorsunuz. Allah sizin yüzünüzde gülümsemeyi eksik etmesin. :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Allah sizlerden razı olsun çok teşekkür ederim bu konuda bir kişi hariç(musileno) beni anladınız doğru söylüyorsunuz. Allah sizin yüzünüzde gülümsemeyi eksik etmesin. :)

Ne anlamaması anlamayacak birine mi benziyorum..:)

15₺ konusunda ciddiydim bu arada :)

Kesinlikle :) xdebron'ın bir sözü vardı aynen aktarıyorum;
"Çok para yatıranın üstün olduğu para tuzağı oyunları oynamak yerine satın aldıktan sonra herkesin eşit olduğu oyunları oynarsanız sizin için daha hayırlı olacaktır."

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.