Kanuni Sultan Süleymanın Gerçek Yüzü ByTurk 7 Farkıyla..

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı

Kanuni Sultan Süleyman

Kanuni Sultan Süleyman "Ben ölünce Yanıma sadece devlet hazinesinin en altındaki sandıgın içini açın ve o içindekini benim yanıma elimin altına gelecek şekilde gömün" diye Vasiyette bulunur

Ahali Çok merak eder Okadar Zengin Bir Padişah neden sadece 1 parça mücevher istediğini merak ederler.. Gün Gelir Gömüleceği Zaman Sandıgı açarlar İçindeki küçük sandıgıda açınca görenler şok olur Sandıgın içinde sadece bir tuğla çıkar Hemen Kanuni Sultan Süleymanın Hocasına Sorarlar bu Tuğla nedir Neden Bunu istedi..

Hocadan Gelen Cevap ise Tüm Halkın Tüylerini Diken Diken Eder..

Bu tuğla Kanuni Sultan Süleyman Her Cenk'e Girdikten sonra Zırhındaki Tozları toplatırmış ve bir yerde toplayıp yataga düştüğünde onu Tuğla yaptırmış ve Diğer Tarafta Allah ona Vaktini Nerde Harcadın Diye Sual Yönelttiğinde o tuğlayı Elinin altından alıp işte bütün hayatım bu kum tanecikleri ile geçti Allahım bu Taneciklerin Her Zerresini Senin Rızan için Topladım der..

Öyle Abuk subuk kanalların yaptıgı dizilerdeki gibi değil Kanuni Sultan Süleyman Bir İslam Yiğitidir..

Vesselam..

Teşekkür Etmeyi Unutmayınız..

Mulo56

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,158
0
Öyle Abuk subuk kanalların yaptıgı dizilerdeki gibi değil Kanuni Sultan Süleyman Bir İslam Yiğitidir.. Eline sağlık, güzel paylaşım.

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
EyvAllah Kardeşim Paylasim Adina Öyle Her Yiğite Dünyada 3 Kitaya Hüküm Sürmek Nasip Olmaz ...

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Peki Yuce Allah sorarsa mumin olan oz oglunu neden katlettirdin diye ?
Bir mumini kasten oldurenin Cennete gidemeyecegi kesin hukumlerle bildirilmis !

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı

'AnKeBuT

Kıdemli Üye
31 Ocak 2013
4,365
7
Misyon!!!
Öncelikle emeğine sağlık kardeşim. Ama başlık biraz absürt olmuş sanki. Gerçek yüzü hoş durmamış. Ben olumsuz bir şey paylaşıldı zannedip merakımdan girdim mesela :)

Peki Yuce Allah sorarsa mumin olan oz oglunu neden katlettirdin diye ?
Bir mumini kasten oldurenin Cennete gidemeyecegi kesin hukumlerle bildirilmis !

Anladığım kadarıyla sen izlediğin dizinin etkisinde bayağı kalmışın. Önce bi git bağy suçu nedir onu araştır. Sonra Şehzade Mustafa'nın neden boğularak öldürüldüğünü araştır. En son ise Şehzade Mustafa'nın neden ölmesi gerektiğini araştır. Senin beğenmediğin o padişah İslama olan saygısından sabahlara kadar uyumak yerine ibadet ederdi! Üç beş kanı bozuğun yaptığı diziyi izleyip boş boş konuşma bi daha!!!

ByTurk 7

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
917
2
Kaf Dağı
Öncelikle emeğine sağlık kardeşim. Ama başlık biraz absürt olmuş sanki. Gerçek yüzü hoş durmamış. Ben olumsuz bir şey paylaşıldı zannedip merakımdan girdim mesela :)

Anladığım kadarıyla sen izlediğin dizinin etkisinde bayağı kalmışın. Önce bi git bağy suçu nedir onu araştır. Sonra Şehzade Mustafa'nın neden boğularak öldürüldüğünü araştır. En son ise Şehzade Mustafa'nın neden ölmesi gerektiğini araştır. Senin beğenmediğin o padişah İslama olan saygısından sabahlara kadar uyumak yerine ibadet ederdi! Üç beş kanı bozuğun yaptığı diziyi izleyip boş boş konuşma bi daha!!!

teşekkür ederim dostum..

TRAZELA29

Yeni üye
26 Ocak 2016
50
0
EyvAllah kardeşim..
Tarihimiz İslam için canını veren yiğitlerle doluyken bugünlerde televizyonlarımız modernlik diye benliğinden uzaklaşanlarla dolu..

talyus

Kıdemli Üye
5 Ağu 2007
2,163
3
Diye Sorma
Benlik birsey yok kardesim ben sadece yuce Allahin kesin hukmunun boyle oldugunu soyledim her koyun kendi bacagindan asilir kimse kimsenin vebalinide yuklenmez sanki kotu bir sey demisim gibi bos konusma yazmis biriside :) allahin ayetimi bos ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.