Kapanan insta hesabı açma

2 Şub 2022
70
27
Hepinize merhabalar arkadaşlar geçen günlerde instagram tarafından hesabım bot algılandı ve kapadı (birisi kapamadı) hesabın kapanma nedenine baktığımda ihlalden yapay yemişti 38 i denedim 83 ü denedim 59 u denedim (59 da hala beklemedeyim) hesabımı nasıl geri açabilirim?

BÖRÜ'

Uzman üye
12 Mar 2019
1,237
1,180
JİGK
Merhabalar,
Umarım hepsini ardı ardına yapmamışsınızdır çünkü ihlal'e itirazdan dolayı da bir süre sonra banlanacaksınız, her birinde atıp uzun bir süre beklemeniz gerekecekti. Belki ek bir şans için destek mailine yaşadığınız olayı izah eden bir mail yazarak gönderebilirsiniz, geri dönüş sağlama olasılıkları var.

2 Şub 2022
70
27
Merhabalar,
Umarım hepsini ardı ardına yapmamışsınızdır çünkü ihlal'e itirazdan dolayı da bir süre sonra banlanacaksınız, her birinde atıp uzun bir süre beklemeniz gerekecekti. Belki ek bir şans için destek mailine yaşadığınız olayı izah eden bir mail yazarak gönderebilirsiniz, geri dönüş sağlama olasılıkları var.
Bekliyorum hala bekliyorum 3 gündür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.