Kapanan Instagram Hesabını Açmak

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

GyUig8.gif

Merhaba sevgili Turk Hack Team Ailesi, bu konum Kapanan bir İnstagram hesabını açmak adına olacaktır. Bu konu sayesinde kapanan hesaplara çözüm bulabileceğiz anlatım bölümüne geçiyorum.

İnstagram Hesabı Neden Kapanır?

5f457a7b42f43f001ddff00f.png

İnstagram hesabı farklı nedenlerden dolayı kapanmış olabilir. Bunlar, İnstagram hesabının başka bir hesabı taklit ediliyor gibi gösterilmesi olabilir. Bu durum genellikle bir kişinin bunu kasıtlı bir şekilde hesabınızı kopyalaması ile olabilir. Ya da hesabınızın ihlalden dolayı da kapanması da olabilir. Bu iki neden de diğer kullanıcıların da etkisiyle olabilecek nedenlerdir. Bu konuda hesaplarınızı açmaktan bahsedeceğiz.

Eğer hesabınız yukarıdaki nedenler veya başka bir nedenden ötürü kapanmışsa endişelenmenize gerek yok, hesabınızı her zaman açabilirsiniz. Kapanan hesabınızı nasıl açabileceğinize geçelim.

Kapanan İnstagram Hesabı Nasıl Açılır?

Kapanan bir İnstagram hesabını nasıl açabiliriz? Öncelikle bunun birçok çözümü olabilir. Ben bu konuda 38 formu olarak adlandırılan "https://help.instagram.com/contact/606967319425038" bu formu kullanacağım. Az önce de belirttiğim gibi hesabınızı açmak için deneyebileceğiniz birçok yöntem vardır. Ben bu yöntemi uygun ve etkili gördüğümden bu yöntemi kullanmaktayım. Sizler de bu yöntemi kullanırsanız hesaplarınız açılacaktır. Bunu nasıl yapacağız? Öncelikle formumuza girelim aşağıda yeniden eklerim linkini forumda bilgileriniz yerleştiriyorsunuz sadece dikkat edilmesi gerekilen bazı noktalara bulunmakta "Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız" olarak belirtilen kısımda kendi ad soyadınız değil de hesapta ad bölümünde bulunan adı girdiğinizden emin olun. "E-Posta adresiniz" olarak verilen E-posta adresi istenen bölümde hesabınız kapandığında hesabınızda bulunan e-posta adresini giriniz. Son olarak açıklama bölümüne ise basit bir açıklama yazmanız yeterlidir. Ben sizin için örnek bir mesaj yazdım bunu da kullanabilirsiniz. Ya da bunu biraz değiştirerek kendiniz de yazabilirsiniz ama bu formlar bot aracılığıyla kontrol edildiğinden ötürü çok fazla abartmaya gerek yok anahtar kelimeleri yazmanız yeterli olacaktır.

[ame="https://m.youtube.com/watch?v=NcTcGnId-dk"]https://m.youtube.com/watch?v=NcTcGnId-dk[/ame]

Arkadaşlar konumuz bu kadardı. Bu konuda İnstagram hesaplarının neden kapandığından ve kapanan İnstagram hesabınızın nasıl açılabileceğinden bahsetmeye çalıştım. hepinize vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Mhyldrm

Üye
9 Ara 2017
83
1
Dediklerini denedim fakat forumları kabul etmiyor, sistem üzerinden direk ret alıyorum kabul etmiyor. Girdiğiniz kısa bağlantı bir Kullanıcı değil. Lütfen geçerli bir Kullanıcı girin. Bir içeriğin bağlantısını edinmeyi öğrenmek için buraya tıklayın. Bu uyarıyı veriyor her seferinde. Aşağıya ekran görüntüsünü bıraktım.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Eline sağlık kardeşim :)

Teşekkür ederim Suskun Yardımcı Liderim :siritan2

Dediklerini denedim fakat forumları kabul etmiyor, sistem üzerinden direk ret alıyorum kabul etmiyor. Girdiğiniz kısa bağlantı bir Kullanıcı değil. Lütfen geçerli bir Kullanıcı girin. Bir içeriğin bağlantısını edinmeyi öğrenmek için buraya tıklayın. Bu uyarıyı veriyor her seferinde. Aşağıya ekran görüntüsünü bıraktım.

Hesabınızın kapanmasından sonra çok vakit oldu mu? Eğer hesabınız dondurulduktan sonra çok vakit geçmişse tamamen silinmiş olabilir.

Son düzenleme:

tahaizg

Yeni üye
29 Nis 2021
5
0
eline sağlık, benim hesabım 20 gün önce müstehcen içerik ihlalinden kapatıldı dm üzerinden ***** atmıştım neyse her yolu denedim bir de üstüne 150 tl tokatlandım bir de bunun üstüne şifeyi unutmuşum nasıl açabilirim yardımcı olabilir misiniz

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
eline sağlık, benim hesabım 20 gün önce müstehcen içerik ihlalinden kapatıldı dm üzerinden ***** atmıştım neyse her yolu denedim bir de üstüne 150 tl tokatlandım bir de bunun üstüne şifeyi unutmuşum nasıl açabilirim yardımcı olabilir misiniz

Merhaba tahaizg, hesabınız mail adresine erişiminiz var ise videoda anlattığım gibi deneyebilirsiniz. Bir instagram hesabını açmak için birçok yöntem var bu yöntemi deneyerek başlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi eğer eposta adresine erişim var ise şifreyi unutmuş olmanız sorun olmaz. Saygılarımla Bay404. :diablo

deepdead00

Üye
21 Nis 2021
187
10

Elinize sağlık bay404 güzel ve açıklayıcı bir konu olmuş. Teşekkürler. :cool

lBUNYOOl

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
341
0
Bir Değerlendirme Talep Etmek İçin Hesabını Onayla
Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram'a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.

Bu sorunu alıyorum

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Elinize sağlık hocam

Teşekkür ederim :bekliyorum

Elinize sağlık bay404 güzel ve açıklayıcı bir konu olmuş. Teşekkürler. :cool

Elinize Emeğinize Sağlık.

Bir Değerlendirme Talep Etmek İçin Hesabını Onayla
Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram'a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.

Bu sorunu alıyorum

Eposta adresinizin baş harfini büyük olarak yazıp deneyin, çok fazla denemişseniz ondan olabilir. Veyahut hesabınızın eski kurucu maili ile deneyin. Saygılarımla Bay404. :diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.