Kapanan whatsapı açma

13 Mar 2021
93
20
Selam arkadaşlar bu e posta yoluyla wp hesabı kapatmayı filan biliyorum ama kapanan hesap nasıl açılır onun hakkında bilgim yok. Başkası tarafından kapatılan whatsapp hesabı nasıl açılır?

darkswan

Katılımcı Üye
19 Haz 2021
254
139
KARS
Selam arkadaşlar bu e posta yoluyla wp hesabı kapatmayı filan biliyorum ama kapanan hesap nasıl açılır onun hakkında bilgim yok. Başkası tarafından kapatılan whatsapp hesabı nasıl açılır?
e posta yoluyla kapatma dediğin olay eğer telefonum çalındı whatsapım başkasının elinde olabilir diye gösterdiğin bi şey ise wp silip tekrardan yüklesen yine açabiliyosun çünkü wp o zmn kapanmıyor sadece durduruluyor ve belli bi süre içinde kapatılıyor o süreden önce wpni silip tekrardan yüklersen açılır

13 Mar 2021
93
20
e posta yoluyla kapatma dediğin olay eğer telefonum çalındı whatsapım başkasının elinde olabilir diye gösterdiğin bi şey ise wp silip tekrardan yüklesen yine açabiliyosun çünkü wp o zmn kapanmıyor sadece durduruluyor ve belli bi süre içinde kapatılıyor o süreden önce wpni silip tekrardan yüklersen açılır
Evet ondan bahsediyordum teşekkürler

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
43
Sayın Kullanıcı Birileri sizin Attığınız Mesajı Şikayet ederek Whatsapp tarafından Yasaklı Hale gelmiş Bulunmuşsunuz. Bunun En Basit Çözüm Yoluda Budur. Üzerindn 1 ay geçmemesi Gerekmektedir. 1 ay Geçtiyse Hesabı Geri Alamazsınız. Altta Atacağım Whatsapp Destek Birimine Şu Metinleri Girin. Bu metinleride İngilizce Olarak yazıyorum. Aynısını Gönderin. Birde Eposta attığınızda Whatsapp Kapandığını Gösterir Bir Ekran Görüntüsünüde Dahil Edip Gönderin. 2-3 Güne Kadar Hesabınız açılacak ve tekrardan Kullanacaksınız Whatsabıı.

esteemed whatsapp customer support line. My whatsapp account was reported by someone without any evidence, even though I follow the community rules. Because of this complaint, my whatsapp account has been banned by you. I will attach you a screenshot to prove that my Whatsapp account has been closed. I want my Whatsapp account to be re-checked by you and opened by removing the ban. Best regards

yada Bu Mesajı Gir

Good day Whatsapp team,

My unwanted whatsapp account has been banned.
I object, can you please activate my account?
I hereby request you to take the necessary action.
My phone number: +90.......

[email protected]
[email protected]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.