Kapatılan Instagram Hesabı HK.

WinLaX

Yeni üye
20 Ağu 2019
14
0
Öncelikle hepsinize selamlar arkadaşlar bu konuyu neredeyse 5 veya 6. açışım fakat halen yeterli bi bilgilendirmeye uğrayamadım ya görüp kimse takmıyor yada başka bir şeyden ötürü ama geçtiğimiz günlerde instagram hesabım başkasını taklit ettiği gerekçesiyle kapatıldı fakat bu benim kendi kişisel hesabımdı ben bu hesabı nasıl geri açabilirim bazı formları doldurdum yanıt gelmedi bazılarına olumsuz geldi lütfen artık yardım edebilecek birileri benimle iletişime geçerse sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.