Kapatılan İnstagram Hesabı Hk.

WinLaX

Yeni üye
20 Ağu 2019
14
0
Öncelikle hepsinize selamlar arkadaşlar bu konuyu 8.açışım fakat halen yeterli bi bilgilendirmeye uğrayamadım ya görüp kimse takmıyor yada başka bir şeyden ötürü ama geçtiğimiz günlerde instagram hesabım başkasını taklit ettiği gerekçesiyle kapatıldı fakat bu benim kendi kişisel hesabımdı ben bu hesabı nasıl geri açabilirim bazı formları doldurdum yanıt gelmedi bazılarına olumsuz geldi lütfen artık yardım edebilecek birileri benimle iletişime geçerse sevinirim.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Öncelikle sabırlı olmanız gerekiyor. Hesabın açılış süreci ve kullanımda ki aktiflik etken seçmenlerden birisi. Bu sebeple form doldururken çok özgün ve net bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Hesabınız spam yağmuruna tutulmuşsa açtırmak çok daha zor olacaktır. Tabi birde hesabın kapatılma sebebi önemli. Eğer instagramın topluluk kuralları ihlal edilmişse iş daha da zor.. Uzun süredir uğraşıyorsanız daha fazla vakit harcamayıp yeni hesaptan devam etmenizi öneririm.

porsukhak

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,753
2
T.Ü.R.K
yukarıda devreminde belirttiği gibi forumlar kesinlikle özgün , doğru ve eksiksiz olmalı özellikle hesabı açtığınız tarihe yakın bir tarihte yapmış olduğunuz bir eylemden pay biçerek yada direk biliyorsanız açtığınız tarih üzerinden de yürüyebilirsiniz hesabın içindeki fotoğraflardaki içeriklere dair bir ekran görüntüsünü mail olarak da atabilirsiniz taklit yapılmadığına dair ne tür kanıtlar bulabilirseniz destek ekibine atın . Forumları doldururken sabır etmeyi unutmayın durum aynı ise kişisel kendinize farklı bir hesap açarak devam etmeniz zaman kaybına da yol açmadan devam edebileceğiniz bir yöntem olacaktır .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.