Kapı Kolu DEGİŞİK KORKTUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Arkadaşlar Geçen Hafta Afedersiniz Cünüptüm Evde Tektim Musallat 2 yi İzledim Korkmadım Sonra Plazmayı Kapatıp Uyucakken Kapı Kolunun Yavaşca hareket Ettigini Gördüm Beynim Bana Oyun Oynuyor Sandm Kafamı Salladım Gözlerimi Açıp Kapadım Hala Öleydi Besmele Çekip Kapıyı Kitledim Oturma Odasının Uykuda AYNI şeyleri yaşadım Yanı Size Anlattıgımı Sonra Nefes ALAMADIM Konuşamadım Kara Basandı Galiba

YANİ BURADAN ÇIKARMAMIZ GEREKEN ŞEY: Cünüp Dolaşmıyalım Cinler Musallat Olabilir

5 Haz 2016
94
0

Sorun çözüldü, konu kilit.

Nas Suresi

Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul e'ûzü birabbinnâs
2- Melikinnâs
3- İlâhinnâs
4- Min şerrilvesvâsilhannâs
5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi
6- Minelcinneti vennâs
Anlamı
Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine,
2- İnsanların hükümdârına,
3- İnsanların ilâhına,
4- O sinsi vesvesecinin şerrinden.
5- O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar.
6- Gerek cinlerden, gerek insanlardan.

HDark

Katılımcı Üye
8 Nis 2016
254
0
Arkadaşlar Geçen Hafta Afedersiniz Cünüptüm Evde Tektim Musallat 2 yi İzledim Korkmadım Sonra Plazmayı Kapatıp Uyucakken Kapı Kolunun Yavaşca hareket Ettigini Gördüm Beynim Bana Oyun Oynuyor Sandm Kafamı Salladım Gözlerimi Açıp Kapadım Hala Öleydi Besmele Çekip Kapıyı Kitledim Oturma Odasının Uykuda AYNI şeyleri yaşadım Yanı Size Anlattıgımı Sonra Nefes ALAMADIM Konuşamadım Kara Basandı Galiba

YANİ BURADAN ÇIKARMAMIZ GEREKEN ŞEY: Cünüp Dolaşmıyalım Cinler Musallat Olabilir

Merhabalar, Aynısı ve benzerleri bir çok defa benim başıma geldi daha değişik örneği arada misafir çocuğunun durması için oynuyorduk ve tv kapalıydı bir anda gözüm tv ye takıldı çocuğun aynısı kıyafetleri dahil arka camdan geçiyordu cam yerden 1 M yüksek çocuk 1 M bile yok :D o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki Beyin oyun oynaması falan değildi çünkü öyle bir şey olsa kafa çevrilince falan görüntü yok olurdu ama bildiğin görüntü devam ediyordu en son bakışımdan sonra ben salona topuk :D

CÜNÜP DEĞİLDİM

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Merhabalar, Aynısı ve benzerleri bir çok defa benim başıma geldi daha değişik örneği arada misafir çocuğunun durması için oynuyorduk ve tv kapalıydı bir anda gözüm tv ye takıldı çocuğun aynısı kıyafetleri dahil arka camdan geçiyordu cam yerden 1 M yüksek çocuk 1 M bile yok :D o an başımdan aşağı kaynar sular döküldü sanki Beyin oyun oynaması falan değildi çünkü öyle bir şey olsa kafa çevrilince falan görüntü yok olurdu ama bildiğin görüntü devam ediyordu en son bakışımdan sonra ben salona topuk :D

CÜNÜP DEĞİLDİM

ULAN YA :d BEYNİMİZ BİZEE

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /

CÜNÜP DEĞİLDİM

Entry-İmza x2 :trl :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.