Kapıyı Hacklemek

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0
Günümüzde aktif olarak kullanılan sanal kapılar var, yani kimliği gösteriyorsun kapı açılıyor.Bunları hacklemek için RFI ve NFC bilgisine sahip olman gerek.

byonion

Üye
30 Ağu 2015
233
1
pet şişeyi kes dikdörtgen yap kilidin 4 5 parmak üstünden sok indir kilide getir indir kaldır kapıyıda ileri geri yap açılır ama normal kapılar için standart kapılarda çalışıyor elektronik kapılarda geçersiz bu yöntem
(bilgi amaçlı söyledim kapıda kalan arkadaşlar için sorumluluk kabul etmiyorum)

The GL

Üye
25 Ocak 2016
200
0
Resim ekleyeyim durun. Bu arada ne Who Am i Nede Mr.Robot la ilgili :D unuttum anahtarı Çilingirciyede para vermek istemiyorum.. ( resim gözükmesse link = http://i.hizliresim.com/8DyYdA.jpg )

8DyYdA

Flevonidas

Uzman üye
27 Ocak 2016
1,330
2
Afganistan
Uzun zamandır yaptığım başkalarının evine girip sadece buzdolabında yemek yiyip çıktığım taktik.:trl
Evde bi tane tırnak makası bul ve üstle alt kısmı ayır 2 ye ardından kapı kilidine arka kısımlarını (Dikkat tırnak makasının ucu deil)üst ve alt şekilde koyuyorsun eğer evde pet şişe varsa kesiyorsun ufak dikdörtgen halinde ince olcak tırnak makası parçalarının tam sol hizasına eşit gelicek şekilde koyuyorsun sonra ise kapı kilidini aşağı doğru çekiyorsun ve sonra tam %40 derece açı çektinmi normal halinden sonra tırnak makasının üst kısmına koyduğun parçası varya 2 ye ayırdın birini üste birini alta koydun üsttekini çıkarıyorsun ve alttakini itip pet şişe parçasınıda itiyorsun sonra kapının tokmağını aşağı indiriyorsun parça parçalar düşüyor ve kapı açılıyor :D

Benden öğrenmediniz ben bunla evde yalnız kaldığımda başka binalara girip yemek yiyorum
İçerde kimse varmı yokmu diyede 5-6 defa zile hatta 12-13 defa zile basıyorum
Hep kendi apartmanıma yapmıyorum ama kendim dışarı çıktımmı annemler anahtarı alınca bunu yapıyorum :D
(Tırnak makası parçaları yanımdadır yanlış anlamayın)

The GL

Üye
25 Ocak 2016
200
0
Uzun zamandır yaptığım başkalarının evine girip sadece buzdolabında yemek yiyip çıktığım taktik.:trl
Evde bi tane tırnak makası bul ve üstle alt kısmı ayır 2 ye ardından kapı kilidine arka kısımlarını (Dikkat tırnak makasının ucu deil)üst ve alt şekilde koyuyorsun eğer evde pet şişe varsa kesiyorsun ufak dikdörtgen halinde ince olcak tırnak makası parçalarının tam sol hizasına eşit gelicek şekilde koyuyorsun sonra ise kapı kilidini aşağı doğru çekiyorsun ve sonra tam %40 derece açı çektinmi normal halinden sonra tırnak makasının üst kısmına koyduğun parçası varya 2 ye ayırdın birini üste birini alta koydun üsttekini çıkarıyorsun ve alttakini itip pet şişe parçasınıda itiyorsun sonra kapının tokmağını aşağı indiriyorsun parça parçalar düşüyor ve kapı açılıyor :D

Benden öğrenmediniz ben bunla evde yalnız kaldığımda başka binalara girip yemek yiyorum
İçerde kimse varmı yokmu diyede 5-6 defa zile hatta 12-13 defa zile basıyorum
Hep kendi apartmanıma yapmıyorum ama kendim dışarı çıktımmı annemler anahtarı alınca bunu yapıyorum :D
(Tırnak makası parçaları yanımdadır yanlış anlamayın)
Ahahaha yemek yiyip çıkmak. güldürdün baya begğenme tusu olsaydı abanacakdım :D :trl yukarıda attım kapı linkini onada olurmu acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.