Karabasan albasan

sifaci194

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
367
0
Adana
Merhaba Arkadaşlar bugün size 2 gün önce başımdan geçen bi olaya hakkında bahsetmek istiyorum.
Saat gece 1 sıralarıydı.Odama geçtim geçerken de kapıyı kapattım kapı girişi karanlık göründüğü için ve o kapı girişinin karşısında daha önce karanlık bişey gördüğüm aklıma gelmişti.Neyse yatağıma yüzüstü uzandım tam dalıyodum bi karaltı göz gibi dolaşan bişey hissettim etrafımda birden kafamı kaldırdım ama sadece sağa sola bakabiliyordum .Yüzüstü yattığımdan arkamı göremedim sonra arkamı dönmeye çalıştım ayağa kalkmaya çalıştım sırtıma omuzlarımdan bişey bastırdığını hissettim sonra besmele çekmeye başladım 5-6 kez ama bu arada kalkmaya çalışıyorum bi yandan sonra bi anda sırtıma bastıran şey hafifledi bi anda ani bi şekilde yatağımdan doğruldum.Aslın da daha önce başıma gelmemişti gelmiş oldu :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.