karabasan...

foo

Üye
30 Haz 2007
62
0
ben yorumsuz diyemiycem.sacmaliktan baska bisey deil.karabasan dediginiz sey uykunuzun bi parcasi.bazen onu bilinc acikken yasiyosunuz sadece.koca kari hikayelerinden vazgecin arkadaslar kullandiginiz bilgisayara yazik.bunlar inanilcak turden seyler deil.....

edn

Yeni üye
28 Eyl 2007
5
0
Arkadaşlar Eğer bir Karabasan yada Cin gibi olaylarla karşılaşırsanız hergün duyduğunuz ezanı okuyun bana bir arkadaşım önermişti bende değil ama onda işe yaramış ancak anlattığına göre (güvendiğim bir arkadaşım)

Karabasan gelmiş o ezan okumaya başlamış ezan okurken gitmiş ezan bitince tekrar gelmiş bu yüzden en az 3 defa okuyun ezan.

yukas21

Yeni üye
14 Ağu 2007
20
0
Arkdaşalar Fatiha Süresini Nas Süresini Kevser Süresini Felak Süresini Okyun Yatın Ve şahadet Getirerek Yatınn Asla Kesinlikle Bişey Olmaz Hiç Bir Kötülük Isze Yaklaşamaz

sawack

Uzman üye
23 Tem 2007
1,047
4
17
En ''KARANLIK'' Sokaklardan
arkadaşlar bana da ilk 18 yaşıma girdigim gün olmuştu, gece 2-3 gibi uyandım fakat hareket edemedım, tek gözümü kısık bi şekilde açtım, bilincim yerindeydi, o an içimden işte karabasan dedikleri şey bu dedim, hareket etmeye calıştım zorladım zorladım ve birden çözüldüm, korkulcak bişi deil, sadece fiziksel bi olay, bana yılda 2-3 kere oluo ama dedigim gibi aklıma en ufak bi korku gelmio

xKRATOSx

Yeni üye
25 Tem 2009
35
0
32
zonguldak-eregli
beyler bende bu karabasana ınanmıyodum,gormedıgım seye ınanmam dedım amma....ıste o an hersey basladı...bu karabasanı hep gormeye basladım...alıstım artık desem yalan olmaz...cok cok kotu bı durum,benım en cok kulaklarım cınlıyo,sonra yorganım falan ıcıne gocuyor...korkumdan hıc gozumu acamıyorum...bı kere actım,onda da ranzama sıyah bır seyın cıktıgını gordum...coook korkunc bısey vallahi..

elrebelde

Katılımcı Üye
8 Eyl 2008
319
0
kayseri
ben yorumsuz diyemiycem.sacmaliktan baska bisey deil.karabasan dediginiz sey uykunuzun bi parcasi.bazen onu bilinc acikken yasiyosunuz sadece.koca kari hikayelerinden vazgecin arkadaslar kullandiginiz bilgisayara yazik.bunlar inanilcak turden seyler deil.....

Saçmalık.... İnkar ediyorum .. Gelsin bulsun beni hey allahım ya, böyle sacma sapan şeylere inanmayın

acıların ç o c u ğ u gibi tüm kötülükler o arkadaşımızı buluyor enteresan

Arkdaşalar Fatiha Süresini Nas Süresini Kevser Süresini Felak Süresini Okyun Yatın Ve şahadet Getirerek Yatınn Asla Kesinlikle Bişey Olmaz Hiç Bir Kötülük Isze Yaklaşamaz

arkadaşlar bildiğimi sölemekle mükellefim:karabasan konusunda gerekli hasssasiyeti göztemiyorsunuz insanlar bilmediği şeyden genelde korkarlar tamam ama ona karşı gelsi bulsun gibi laflar cok cocuksu geliyo acıkcası bi kac seye değinmek istiyorum. karabasanlar cinlerdir ve insanın bedeni olarak cok yorgunluktan a basına benzeri şeyler yani kıpırdayamama gibi şeyler gelebilir bende bi kac kere bu olayı yasamıs ve üstüme cıkan üç harfliyi artık bıktıgım ıcın ustume cıkmasından ona karsı saldırıya gecmek ugruna kollarımdaki deriyi asırı zorlamaktan(ustumde cok agır oldugunu hıssettıgımden dolayı)kaslar ve deri sanki selülüt gibi yırtılmıstı ve o arkadas o gün elimden zor kactı anladım ki böle bu sekılde kaba kuvvet ile bir çözüm olmayacak kısaca konuyu acan arkdasdan allah razı olsun dedıklerıne katılmakla beraber sunlarıda eklemek istiyorum:

en sevdikleri insanların özellikleri:
kendini kaybetmiş iradesiz fuhuşdan kendını alamayan temizlik nedir bilmeyen ayrıca cok gürültülü sesli müzik ortamlarında bulunan fazla sigara içen beden temizliğine dikkat etmeyen isyankar kişiler ve ALLAH ı unutmus kul oldugunu untmus kımselere bulasma istekleri cok fazla bunun dısında namaza baslamak ısteyen arkadaslara da uyarım sudur ki onlarada meyledıolar ki namazınızı bıraktırsınlar kişi kendini bilrse rabbini bilir herkese bu konuda gereken hassaiyeti göstermenisini tavsiye ediyorum söleki cınlere ınanmamak kuranın ayetlerini apacıık ınkara gıder ki bu da küfürdür arkadaslar haberiniz olsun cin suresi onlara ve bize indirilmiştir mekke de gidenler ve arastıranlar bilir cin mescidi vardir peygamber efendimiz onlarla orada görüşmüştür kac kere hemde, son olarak bu konuyla ilgili sunu da demek istiyorum bu konu araştırılması beyhude konusulması((birilierini korkutmak maksatlı) gereksiz olur insan eşrefi mahluktur asla korkmayınız sağa dönerek ve alah zikriyle uyuyunuz yatsı namazından sonra ayetel kürsi okuyanın basında melekler bekler ki sabaha sağ selamet ıcınde kalksın yıne sabah namazına daha kolay uyanabilsin diye odanızda evinizde kemik parcaları küçük kırıntılar idrar ve büyük abdest parcaları pirinç taneleri şekerli su dökmeyiniz asla bulundurmayınız onlar cinlerin besinidir sizler onlara bunlarıda asla vermeyiniz.bunlarla evlenmeyiniz nitekim ALLAH her türü eşiyle yarattı ve onlarla evlenmeyi yasak kıldı,herkese saygılar sorusu olan olursa sadece bilgi düzeyinde cevap veririm sunu da sölemek isterim devletin büyü bozmak için ve milletin selameti için büyülere vb.. manevi olaylara karsı memurları bulunmaktadır haberiniz olsun

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
bizim köydede biri al karısıyla evlenmiş ******olmuş sonra ölmüş diyip duruolardı bende dioudm al karısı ne vay bea varmış böyle şeyler....

VerticalJoker

Yeni üye
28 Ara 2009
4
0
Hepsini de okudum ilginç birazcık abartma gibi ama karabasanı duymustum . Sadece ir hayal urunu.Bu Ergenlik döneminde görüln bir sey birisini duymustum Olay Sole olmus.Cocuk Tuvalete girmis tuvaletten cıkarken gormedii bişi boynunu sıkıyormus,bu cocuk hic hereket edemiyormus.en sonnunda hareket edemweyeceiini anlayıp Bismillah çekmiş . Yere Yıığılmıs.En Sonunda ayılmıs ve bunların bir rüya olduunu anlamıs.Ama Yinede Kim ßilir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.