Karahan online efsane bir klan

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
Manisa(SOMA):D
BqR4X Loncası

124spaceoperabigo.jpg

iyi akşamlar değerli türkhackteam üyeleri ;

ben Karahan online için Sıradışı bir klan kurmayı hedefliyorum

kısaca kendimden bahsediyim

ben birçok oyunda birincilik saglayan online oyunlardan zevk alan bir insanım bu kuracagım klan özel ve güvenebilecegim insanlardan olusacaktır bu her oyunda böyledir

BqR4X klanı sadece karahan için değil birçok yeni nesil online oyunlarda üstün basarılar gösteren bir klandır

bu klana katılım sartlarıMIZ

1=yaş sınırlaması 15 ve üstü çüünkü online kalma süresi uzun olacak ve okulundan ders
geri kalmayacak

2=gerçekten güvenebileceğim insanlar

3=ve oyundan zevk almak

bunlar temel kurallarım

grubumuz çok kişi içeren önüne geleni yıkan bir grub olmayacak

klanın amacı savas değil oyun içi yarıdm eglence dir

bu klanda oyunu bırakan oyun liderleri Skylinex DiSCO vs katkısı bulunmaktadır

eğer ilgilenirseniz imzamdaki link yolu ile bana ulaşabilirsiniz

klanımızın oyuna özellikleri

groupsim ile toplu chat

oyun içi anlaşabilmek için team speak ventrilo vs programlar

ve gerçekten daha fazlası size sunulacaktır

eğer oyuna yeni başlıyor iseniz hiç mühim değil bize katılabilirsiniz

ve adminlerden bir ricam karahan online için forumda özel bir yer ayırılmalı hiç teyse adı yazılıp sabitlenmeli:mad:

iyi geceler BqPRO

emmre052

Yeni üye
21 Kas 2009
35
0
Karahan online i bende oynuyordum süper bir oyunda baya oynadım.Ancak bir zaman sonra sıktı.Bütün itemleri %72 ye bastıydım.Sonrasında yandı.Bende oyundan ayrıldım.Yine olsa oynardım.Hatta para hilesinide bulmuştum :D Ama para hilesi bile beni bağlamadı ayrıldım. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.