kardeşim öldü

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Benim kardeşim olucek ve böyle (.s) yazıcam yakarım ortalıgı ne bu rahatlık hıc inandirici gelmedi bide denizde bulmussun olusunu yuh ne insanlar var ya

neyse bilmiyorum ama gercekse basın sağolsun ne diye bilirim söz yok buna

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
Benim kardeşim olucek ve böyle (.s) yazıcam yakarım ortalıgı ne bu rahatlık hıc inandirici gelmedi bide denizde bulmussun olusunu yuh ne insanlar var ya

neyse bilmiyorum ama gercekse basın sağolsun ne diye bilirim söz yok buna

Googleye mertcan araz yaz haberi bile var benim gozumde yas kalmadi sizden sadece dua istiyorum onun icin ana baba bir kardesim olmasada kardesim. O bnim .sssss

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
Haber doğru arkadaşın anlattıkları doğrultusuyla kontrol ettim.

Allah rahmet eylesin , ailesine sevdiklerine sabır versin.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,763
20
508
24
Praise The Fool
Googleye mertcan araz yaz haberi bile var benim gozumde yas kalmadi sizden sadece dua istiyorum onun icin ana baba bir kardesim olmasada kardesim. O bnim .sssss

Dostum tamam basın sağolsun ama .ssss nedir ? Gerçekten kendi kardeşim de düşünüyorum ama kaldıramıyorum çok uzucu bana .ssss yazınca bana dalga geçiyormuş gibi bir hava veriyor yani neyse gerçekten çok üzüldüm allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
kardeşim yazdıgını okuyunca
içime bişey oturdu.
Allah sabır versin
çok ama çok zor bir durum .
ne desek boş.

Mekanı cennet olsun.

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Kardeşim başin sagolsun benım babamda olumden donmustu hıssettıklerını az da olsa anlıyorum babam sadece 36 kırık la kurtuldu buna sukur 1 sene gectı dahah zor koltuk degneklerıyle yuruyor tekrar basın sagolsun mekanı cennet olsun

achiles25

Uzman üye
5 Ara 2007
1,315
0
allah rahmet eylesin benim de 28.07.2014 bayramın ilk günü kaza yaptılar komşum gil olğu mefat etti cok sevdiğim bir arkadaşım dı inan mıyan kayseri buğdaylı da kaza 1 ölü 3 yaralı murat karaca sürücü ölen kişi mustafa karaca cok sevdiğim bir kardeşim di tekrardan allah rahmet eylesin bir de bu kardeşimiz için dua edeli arkadaşlar sizden ricam :( :(

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Allah rahmet eylesin Mekanın Cennet Topragın Bol Olsun babacanım:( Rabbim Ailene yürek sabrı varsin babacanım:(

Olurda yapa bilecegimiz birşey olursa yazmanız yeterli olacaktır babacanım:(

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
allah rahmet eylesin..allah sabir versin arkadasim...inna lillahi ve inna ileyhi raciun..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.