Çözüldü Kargoya verildikten sonra ne zaman elim geçer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Speedify

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
396
1
?
Bugün öğlen 13:40 da kargoya verildi diye mesaj geldi ne zaman elime geçer

Moderatör tarafında düzenlendi:

oElriBeyi

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
653
0
Türkiye
Hazır kargo konusu açılmışken ben de yazıyım Aliexpressten sipariş verdim kargo varış ülkesine ulaştı diyeli 5-6 gün oldu hala gelmedi daha şehre mi gelmedi yoksa ptt de mi bekliyor gerçi ptt mi onu bilmiyorum ama

9 Ara 2017
230
0
1 gun sonra subeye gelir 2 gune elinde fakat yakin olursan gidip sen subeden alabilirsin surat kargo mobil uygulamasini indirerek kargo kodu ile kargonun durumunu ogrenebilir ve danisma hizmetini ariyarak gorus alabilirsin

Altrezae

Katılımcı Üye
14 Eki 2015
792
0
Hazır kargo konusu açılmışken ben de yazıyım Aliexpressten sipariş verdim kargo varış ülkesine ulaştı diyeli 5-6 gün oldu hala gelmedi daha şehre mi gelmedi yoksa ptt de mi bekliyor gerçi ptt mi onu bilmiyorum ama
Kargo şubesine ulaşmışsa pttde bekliyor oraya gidip alabilirsin yada istersen bekle eve gelsin.

Lederheld

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
922
4

Bu hafta içerisinde eline ulaşır.Gecikmeler genelde gümrükten kaynaklanıyor oradaki yoğunluktan ve konumunun gümrüğe olan uzaklığıda önemli gümrükten senin bulunduğun şehre gelmedi MAX 2 gün sürer şehir şubesinden dağıtım için İlçe şubelerine gelir o işlemde 1 gün sürse max ertesi gün öğlen saatlerinde eline ulaşır diye tahmin ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.