Karın ağrısı zanneti, ama....

immortal_34

Katılımcı Üye
7 Tem 2006
292
10
ZeytinBurnu
ur_adiyaman.jpg


Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde, artan karın ağrısı şikayeti üzerine Kahta Devlet Hastanesine başvuran bir kadının rahmi üzerinde yaklaşık 3 kilo ur çıktı. Ameliyata alınan kadının rahmi ve yumurtalıkları alındı.

Adıyaman'ın Kahta İlçesi'nde artan karın ağrısı nedeniyle Kahta Devlet Hastanesi Kadın ve Doğum servisine başvuran 45 yaşındaki Rukiye Demircan isimli kadın karın ağrısı şikayetiyle bazı tetkikler yapıldı. Yapılan tüm tetkikler sonucu rahmi üzerinde ur olduğu tespit edildi. Sağlığına bir an önce kavuşmak isteyen Rukiye Demircan,ameliyat olmayı kabul etti. Rahmi ve yumurtalıkları alınan kadın daha sonra sağlığına kavuştu.

Başarılı bir ameliyatla rahmi ve yumurtalıkları alınan Rukiye Demircan, karın ağrısı şikayeti üzerine başvurduğu Kahta Devlet Hastanesine başvurduğunu belirten Rukiye Demircan, eski sağlığına kavuştuğunu söyledi.

Ameliyatı gerçekleştiren, Kahta Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları uzmanı jinekolog Operatör Dr. Cafer Miçooğulları, karın ağrısı şikayeti üzerine kendilerine başvuran hastanın rahmi üzerinde bulunan ur'un aldıklarını belirterek; hastanın sağlığına kavuştuğunu söyledi.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.