Karne Hediyesi Türk Hack Team'den!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8
Türk Hack Team'in Saygı Değer yönetimi yine harika bir karar almış.Tebrik ediyorum.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Ben katılmak isterim ancak şöyle bir sorunum var not ortalamam 89 ancak müzik 42 diye teşekkür alıyorum bende katılabilir miyim?

Siz yine de gönderin. Bir bakalım. Notlar direk görünsün ama.

Tıp okuyana bir şey yokmu ya biz oraları geçtik :D

Tht baskılı neşter gönderiyoruz tıp öğrencilerine :D Kadavraları doğradıkça bizi hatırlayın.

Tamamdır tc no karalasam olur mu?

Elbette olur. Ama isim soyisim açık kalsın. Zaten bilgiler gizli kalır endişe etmeyin.

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Siz yine de gönderin. Bir bakalım. Notlar direk görünsün ama.

Tht baskılı neşter gönderiyoruz tıp öğrencilerine :D Kadavraları doğradıkça bizi hatırlayın.

Elbette olur. Ama isim soyisim açık kalsın. Zaten bilgiler gizli kalır endişe etmeyin.
Kadavra videosu atayım mı size özelden :D aslında neşter çok güzel olur isterim :D

Mocean

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
992
0
Sarmatia
hocam ben bilişim derslerine kendimi kaptırdım diğer derslere çalışmadım :D taktir alamıyorum ama bir daha ki sene olursa...
kesinlikle katılırım :)

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Rahmetli anacigim dediydi oglum oku ilerde ise yarar diye bak nerelerden ne cikiyor Solo-Turk adminimize ince dusuncesijdn oturu tesekkurler.

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Elinize ağzınıza fikrinize sağlık kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.