Karne ortalama.

yigiter96

Üye
18 Ağu 2011
190
0
İstanbul
kaç gündür kafayı yiyicem açılan konularda kararsızlık vr kesin bişi derseniz
anadolu öğrencisiyim lise 2 1 zayıf var 54,70 55e yuvarlanırmı karne ortalaması:RpS_unsure::RpS_unsure:

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Karne ortalaması yuvarlanmaz kardeşim üzülerek ve kesin olarak söylüyorum Allah yardımcın olsun.Fakat 55 altı değil 45 altı zayıftır ne kastettiğini tam anlamadım ama.

Redcoatx

Üye
19 Nis 2013
216
0
System32
Karne ortalaması yuvarlanmaz ama ben tam bilmiyorum bizim zamanımızda 3 yıldı lise , düz lise mezunuyum 45 altı kalıyordu diye hatırlıyorum :p Anadolu Liselerinin ayrı bir puanlaması olsa dahi 0,25 için sınıfta bırakıcaklarını sanmam o yüzden sıkılmana ve heyecan yapmana gerek yok içini ferah tut..

Sanırım heyecanla konuyuda yanlış yere açmışsın :) bildirim yap yardım bölümüne taşısınlar..

Allah yar ve yardımcın olsun , Selam ve Dua ile..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.