Karneleri Aldıkmı THT? :)

chesstrum

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
844
0
@Rooting
Düşük notu olanlar üzülmeyin :) 2.donem duzeltırsınız ben bunları cok yaşadım :)
sadece kafanızı dersınze yorun bunlar sizin gelecegınız ıcın

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Sevgili THT Ailesi İnşallah Evinizde Curcuna Çıkmaz Onun Yerine Mutlu ve Huzurlu Olmanızı Diliyoruz...
(Maalesef Ben Belge alamadım ancak alanları Tebrik eder başarılarının devamını diliyorum inşAllah bizde 2. Dönem düzeltiriz)
Bir Yarı Yılı bitirdiğimiz İçin mutlu muyuz? Nice önümüzdeki Yıllara.

83,63 ile takdiri kaçırmak.bitek matematik düşük.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
92
22
Ortalama 78 ile teşekkür ve onur belgesi aldım. Alan ögrenci arkadaşlarımı tebrik ederim, alamayanlar ise canlarını sıkmasınlar, 2. dönem inşAllah düzeltirler.

'AKEL

Uzman üye
14 May 2016
1,174
4
.
G9vNBb.png

76,07666

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.