Karşı Bilgisayarın İp bulma!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blazzers07

Yeni üye
6 Kas 2011
44
0
Antalya
Ya arkadaşlar ben botnet kullanıyorum ama saldıracağım kişilerin ip'sine ulaşamıyorum bununla ilgili bilginiz varsa yardımcı olur musunuz?

Şimdiden Teşekkürler!!

AKėLa1

Kıdemli Üye
15 Eki 2009
4,733
1
Mersin

Auto Hide IP IP bulmak için değil IP gizlemek için kullanılır. Soruya gelirsek ;

1-MS-DOS

MSN’den Kişisel IP almanın tek yolu vardır o da MS-DOS.Aslında basit bir iş bunu yapmak.Amaa herzaman olacak diye bir şey sözkonusu değil yani bazen hedef şaşabilir Şimdi diyelim ki MSN’de biri ile sohbet ediyorsunuz.Arada bir konu açın ve bir dosya yollayın.Ne olduğu farketmez resim de olur, müzikte, dosya da...Karşıdaki yolladığınız dosyayı kabul ettiğinde dosya inerken siz;

Başlat > Çalıştır’ı açın.CMD yazıp enter’layın.Açılan pencereye netstat –n yazıp tekrar enter’a basın.Şimdi karşınıza birkaç IP çıkacak Şimdi ordaki IP’lerden 2 hane ile başlayan IP lere bakın eğer yanında ESTABLISHED yazıyor ise IP adresi bulduk.Amaa IP’ler birden fazla çıkabilir.Bunun nedeni ise MSN’de başkaları ile yazışmakta olmanızdır..

2-SNIFFER’LAR

Öncelikle Sniffer’ın program olduğunu bilelim.Bu yöntem ile sizinle iletişimde olan herkesin IP Adresini öğrenebilirsiniz.En kücük paylaşımı bile...Örneğin Kazaa’dan bir dosya çekmektesiniz.Sniffer’ınız IP adresini görüntülüyor.Aynı şekilde MSN’deki kişilerinde IP adresini öğrenebilirsiniz..

3-HOTMAİL

Bu yöntemde kişinin sizin hotmail hesabınıza bir mail göndermesi gerekiyor size mail göndermesini sağladıktan sonra hesabınıza giriş yapıp gelen kutusundan kişinin gönderdiği mail e sağ tıklayıp İleti kaynağını göster e tıklayın çıkan kaynak kodlar arasındaki sender IP is xxx.xx.xxx.xx hedef kişinin IP numarasıdır ..

Benim kullandığım yöntemler bunlardı diğerlerinin halen güncel olup olmadığını bilmediğim için yazmıyorum kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.