Karşı bilgisayarın tüm bilgilerini çalmak için

alexanders

Yeni üye
24 Ara 2015
20
0
Keylogger 2016 da işe yarar mı ? hangi yönetmle yutturcam . İcon değiştirme exe değiştirme felan yardım eder misin. Baya zor olsa gerek o yöntem

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
o kadarda zor değil aslında.Zaten dosyanın kaynak ismi server.exe diye biliyorum. Eğer kurbanı yakından tanıyorsan yedirebilirsin.Örneğin oyun hilesini seviyor,ona:"kanka süper bir hile buldum bir denesene"diyebilirsin.Sana zaten güveniyorsa büyük ihtimalle açar.Ama dosyayı crypter'lamayı unutma.tabi facebook gibi bir dosya paylaşım yerinden yapıyorsan.

alexanders

Yeni üye
24 Ara 2015
20
0
Güvendiğim birisi değil . Önceden güveniyordum ama bir kaç arkadaşımla beni dolandırdı . Sen çalabilir misin gmail sana ödeme yapsam ? Ayrıca crypterlamayı bilmiyor dosya atar mısın sende varsa yardım etmeyeceksen

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Kardeş kusura bakma ben başkasının bu tür bir isteğini yapmam.(kişisel algılama)Hem kendinde yapabilirsin.Fake bir hesap aç.Dosyayı şifrelemek istiyorsan forumdaki undetected bölümüne bak.Ordaki programları kullan.Dosya atamam ama program önerisi istiyorsan hakops keylogger veya revalation keylogger önerebilirim.Kullanım videolarınıda izleyebilirsin.Kusura bakma elimden başka bir şey gelmiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.