karşı pc ye cam açtırma %1000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

leon0101

Üye
23 Kas 2007
79
0
ya konuyu açmışsın iki kelime etmişsin açıklama nasıl hadi diyelim inridirdi arkadaşlar programı nası yapcaklar onuda anlat nası olcak anlat karşı tarafın ip adresini mi yazcaklar ne yazcaklar nası olcak gerkesiz konu bence saçmalık

merih54

Yeni üye
2 Tem 2007
5
0
selam güzel kardesım tamam bekı sen yapmıs olabılırsınde sunu bi anlatı versen haa nasıl actıracaz devetmi gönderecez bizahmet :)

gencler_60

Yeni üye
18 Eyl 2007
21
0
Karsı Tarafın Camer Açtırmak Çoook Kolay!!!

Şimdi ŞU=Messenger Plus! > Preferences > Instant Messages > Auto-accept every request

kardes bu dedigin '' Instant Messages '' i bulamadım nerden giriliyor Preferences buraya girdikten sonra ne yapıyorsun biraz daha acıklarsan sevinirim ...saolasın...

TuRkCaSh

Üye
1 Ağu 2007
99
1
yaws denedımmmm senın dedıgın olmuo olmazda senın dedıgın baska senınkını ızınsız acar anladınız sız onu turkce anlatım:TERCIHLER--KONUSMALAR-DAVETLERI OTOMATIK KABUL ETME-HER DAVETI KABUL ET TURKCESI BU :d

KsKLee

Katılımcı Üye
Karsı Tarafın Camer Açtırmak Çoook Kolay!!!

--------------------------------------------------------------------------------

Sadece msgplus download edin alın veriyim link: https://tik.lat/IkNAZ

Şimdi ŞU=Messenger Plus! > Preferences > Instant Messages > Auto-accept every request

Bu kadar kısa ve öz kolay gelsin Not=Her yerde çıkar cam açtırma programı falan inanma alın size harbi kendi yöntemimi sölüyom emeğe karsılık vermeyene hakkım haramdır....:diablo

Biladerim.. Bu senin dediğin şey karşı taraf bize bişi gönderdiğinde otomatik kabul etme. Bunu yaparsak bizim camı izinsiz açmış olurlar. :D:D:D

amıca

Yeni üye
10 Eki 2007
12
0
bir ben bilmiyorum aslında plus ı kullanan özellikle türkçe kullanan herkes bunu biliyo gelen her isteği otomatik kabul etme seçeneklerinden birisi bööle konu açanlara bu yönetim bişe demez mi bi de izinsiz cam açma diyorlar naapcaksın açtırıp???? ben bööl bişe olmayacağını söölemek için yazdım milletle alay ediliyo resmen

oktayfb85

Yeni üye
20 Ağu 2007
37
0
kardeşim yalan olmuyo istersen 100 defa dene denioz olmuyo konu verceksen düzgün bişi ver yinede emeğe saygı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.