karşı taraf kabul etmeden kişi listenize ekleme

linkin__park

Katılımcı Üye
23 Ağu 2009
353
0
mersin
Belki Birçok Ark. Biliyordur Ama Ben Paylaşayım Dedim ...

Siz onları eklediniz ve onların sizi kabul edeceğinden emin değilseniz
Bide Şunu Deneyin;
Öncelikle msn nizi açıp kişi listenizi masaüstünüze kaydedin.

.ctt uzantılı gelecektir bu uzantıyı .txt olarak değiştirin.

Karşınıza şöyle bi kodlu bi .xml açılacaktır.

Kod:
<?xml version="1.0"?>
<messenger>
<service name=".NET Messenger Service">
<contactlist>
<contact>kişininepostaadresi@h otmail.com</contact>

Yazıp sadece araya şahıs için kodu eklemeyi unutmayın kendi listenizi silmeyin sonra uzantıyı tekrar .ctt yapıp msn ninizden import contact list deyin yani listeyi e postanıza çekin bu kadar eklediğiniz şahısa sormadan listenize eklediniz

ChilqiN_Cocuq

Yeni üye
5 Haz 2009
3
0
.)

Belki Birçok Ark. Biliyordur Ama Ben Paylaşayım Dedim ...

Siz onları eklediniz ve onların sizi kabul edeceğinden emin değilseniz
Bide Şunu Deneyin;
Öncelikle msn nizi açıp kişi listenizi masaüstünüze kaydedin.

.ctt uzantılı gelecektir bu uzantıyı .txt olarak değiştirin.

Karşınıza şöyle bi kodlu bi .xml açılacaktır.

Kod:
<?xml version="1.0"?>
<messenger>
<service name=".NET Messenger Service">
<contactlist>
<contact>kişininepostaadresi@h otmail.com</contact>

Yazıp sadece araya şahıs için kodu eklemeyi unutmayın kendi listenizi silmeyin sonra uzantıyı tekrar .ctt yapıp msn ninizden import contact list deyin yani listeyi e postanıza çekin bu kadar eklediğiniz şahısa sormadan listenize eklediniz

ellerine sağlık kardeşim. bu bşarının devamını bekleriz ( By= ChilqiN_Cocuq ):diablo:inv

lord_master

Yeni üye
29 Tem 2009
1
0
denedim kendi msnlerimde kişi ekleniyor ama genede diğer kişiye soru penceresi gidiyor yani kısacası işe yaramıyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.