karşı tarafa keylogger yerleştirme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iso402

Üye
21 Ocak 2011
55
0
Hotfile.com: Безплатен файл хостинг: msnhack.rar bunu indirin rardan cıkarın masa üstüne atın içini açın eger birinin msnesini haclıcaksanız oraya kurbanın msn adresini eger dondurcaksanız allltte msn freze die biyer var orada kurbanın msnsini yazıyoruz . actıkdan sonra sag tarafta game hack die biyer var oradanda oyun icerisindeki kullanıcı adını buluyorsunuz . yani kurbanın hem oyununu(metin2,s4,silkroadvs.)hemde msnsini hacliyorsunuz ve sonuc mutlumusunuz_? evet mutlusunuz .

pcdoctorman85

Yeni üye
21 Ara 2008
1
0
bende indirdim bu programı ama zip ten çözerken şifre soruyo nedir o şifre?? merak ettim denicem kuzene bazı bi kaç şaka yapmak istiyorum:diablo:yaho1

KaWs

Yeni üye
10 Şub 2011
28
0
Antiyi kapatırsanzız bilgilerinize ulaşması an meselesi olur benden tavsiye hiç bir keylogger'a güvenip indirmeyin :)

chaat123

Üye
30 Ağu 2010
62
0
Kardeş bana özelden bir mesaj atar mısın? Bu konu ile ilgili : Bir winrar dosyası oluşturucam ve internete yükleyeceğim internette indirip yukleyen kişinin pcsine trojan atıp o pc de girilen her şifrenin bana gelmesini istiyorum bu konulardan anlayan varsa özel mesajını bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.