Karşı Tarafın pc yi şifreleme

*-*playboy*-*

Yeni üye
19 Ağu 2007
7
0
bat nasıl yapcaz :(

bat şu şekilde yapacaz :) herhangi bir klasörün içine girip
Araçlar-Klasör Seçenekleri-Görünüm-Bilinen dosya klasörleri için uzantıları gizle seceneğini işaretli ise kaldırıp açtığın metin belgesinin adını değiştirde sonra :) örmek asd.bat de kaydet
eğer Bilinen dosya klasörleri için uzantıları gizle seceneğini işaretli değil ise direk adını .bat olarak kaydedebilirsin :)

kardeş farklı kaydet de y.bat felan yap olur ama sen gimeee :D
neyse kardeş bu kodları verdiniz demiyorsunuz ki bunu yapıyosun pc i resetleniyo sonra şifre istiyo ama altında 123456 olduğu yazıyo ben yaptım bunu tanıdığın birine şaka olsun diye adam pc ye girdi nasıl girdin felan derken araştırdım ki bu kodalrı aynı bole atarsan zaten sana şifre isterken 123456 altında yazıyomuş onun için 123456 yı değiştirin

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
kardeş farklı kaydet de y.bat felan yap olur ama sen gimeee :D
neyse kardeş bu kodları verdiniz demiyorsunuz ki bunu yapıyosun pc i resetleniyo sonra şifre istiyo ama altında 123456 olduğu yazıyo ben yaptım bunu tanıdığın birine şaka olsun diye adam pc ye girdi nasıl girdin felan derken araştırdım ki bu kodalrı aynı bole atarsan zaten sana şifre isterken 123456 altında yazıyomuş onun için 123456 yı değiştirin
bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz!... bak ben ne yazmışım konu anlatımına..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.