Karşı Tarafın Telefonundan Fotoğrafları Silme

uyumsuz?

Yeni üye
10 Kas 2023
1
1
Merhaba arkadaşlar,

sahte bir hoca üzerinize musallat olmuşlar diyerek ailemden Fotoğraf istemiş, Adam fotoğraflardan sonra Para vs gibi değerli şeyler istemiş Adamla görüştüğümüzde Musallat ederim Çarpılırsınız vs gibi konuşmalarda bulunmuş benim bu fotoğrafları onun telinden silmem lazım.(not:açık vs gibi fotoğraflar değil)Bazı yerlerde okuduğumda bu fotolardan büyüler yapılabiliyormuş Ne olur yardımlarınızı rica ederim.

Çözüm
öyle fotodan büyü atılıyorsa parası neyse verelim bana metod satsın.

Bu söylediklerini ispat edebilecek delillere sahipsen avukat bul yürü savcılığa kardeşim, şu kadar para verdik hala istiyorda dedinmi köşeyi dönersin. hukuk stajı yapan birisi olarak söylüyorum.

Dr Ganca

Üye
2 Kas 2023
170
75
Greece
Merhaba arkadaşlar,

sahte bir hoca üzerinize musallat olmuşlar diyerek ailemden Fotoğraf istemiş, Adam fotoğraflardan sonra Para vs gibi değerli şeyler istemiş Adamla görüştüğümüzde Musallat ederim Çarpılırsınız vs gibi konuşmalarda bulunmuş benim bu fotoğrafları onun telinden silmem lazım.(not:açık vs gibi fotoğraflar değil)Bazı yerlerde okuduğumda bu fotolardan büyüler yapılabiliyormuş Ne olur yardımlarınızı rica ederim.
sen özelden o hocanın iletişim bilgilerini yolla ben ona cinleri,melekleri,şeytanları yollarım hatta aldığı peynire bir okur bir üflerim saatli bomba gibi popsunda patlar.

3 yıl hüddamlık yaptım ninem 3.kuşak büyü uzmanı dedem tornaci bende odtü mühendislik okuyorum bizden iyisi ülkede yok.

not: şaka yapmıyorum mardin'de çini hocayım.

Stewarery

Üye
12 Eyl 2022
66
65
09/06/1990
Merhaba arkadaşlar,

Hocam, Büyü vs şeyler doğru, var ama bu bir ilimdir. İlmi veren Allah'tır. Allah böyle nitekim gerizekalılara ilim verecek değildir. Zaten ilimi bilen veya öğrenen kişi gören kişi bunun ticaretini yapmaya yemez baya sıkar. Üstüne kayıtlar ve mesajlar ile gidin polise kim kimi çarpıyormuş görür. Böyle büyü gibi yok musallat olma olaylarına falanda inanmayın.

Black Banner.exe

Yeni üye
18 Tem 2023
43
22
/home/blackbanner.exe
Merhaba arkadaşlar,

O Sahtekarın Numarasını Ver Bide Bana Üflesin

bqtw

Üye
22 May 2023
167
1
41
Merhaba arkadaşlar,

Hocayı Ratlayın sorarsa telefonuna cin bulasmis dersiniz 😄

http205

Üye
25 Eyl 2022
193
52
Merhaba arkadaşlar,

Hocanın numarasını ver tht forumu olarak ona bir güzel üfleriz.

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,472
46
1,043
Arkana bak
Daglaraaa taşlaraaa kış kış .d
Cin çık Cin çık cin çık
büyü, cin, tanrı, ruh, şeytan vb gibi şeyler gerçek değildir itibar etmeyiniz. size zarar veremez. büyücüyü bana yollayın, bana büyü yapabilirse 1 milyon TL yollayacağım ibanına
Cinide ihbar etmezsiniz yani abartmayın. .d
Zaten en fazla FBI gelir cinlerin olduğu boyutu basar. Sonrada İndex atar boyuta .d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.