Karşıdaki Pcyi Kontorol Etme (FULL)(hack degil)

by-RiChEs

Kıdemli Üye
3 Eki 2007
2,667
53
Vatan

Teamviewer programı uzakmasa üstü programlarından ayıran en büyük özelliği port acmadan karsı tarafın bilgisayarını kontrol edebiliyorsunuz.. Dosya transferi, izleme modu ve mouse & klavye kontrolunu gibi özellikleri bulunmakta ucretsiz versiyonu 5 dk sure kısıtlamalıydı tabi şimdi verdiğim serial kodu ile sınırsız kontrol edebiliyorsunuz.. fakan seriali girecek olan kişi bilgisayarını kontrol edeceğiniz kişi aşağıdaki indirceğiniz nasıl crackleneceği hakkında videolu anlatım ve programın kendisini bulabilirsiniz..Lugatsoft.com

Programın icine sadece karsı tarafa atmak icin kucuk bir client dosyası olarak ayarladım onu karsı tarafın bilgisayarına gonderin size ID ve Şifreyi versin sizde aşağıdaki resimdekine bakarak gerekli işlemleri yaparak baglanın..

DOWNLOAD
http://rapidshare.com/files/48699574...iewer_Full.rar

NOT: bu bir hack programı degildir sadace karşı tarafa yardım etme amaçlıdır.

Teamviewer programını ben çok aradım ama ful versiyonunu bir türlü bulamamıştım.şuan buldum ve sizler paylaşıyorum güle güle kullanın...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.