karşıdakini pc yönetme !! up up

STI1

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
368
0
Dünyadan
kardeşim forumda daha yenisin bu işler hemen öyle olmaz önce araştırıp öğrenip kendi çapında denemeler yapman gerekiyor. diyelimki biri sana öyle bi program verdi sende kullandın çıkış yapmayı unutursan girdigin portu silmeyi unutursan vay haline savcılıkla uğraşırsın. sen sen ol bu işlere hemen başlama bak benim bile daha bilmedigim binlerce şeyler var. önce bi sakin kafa otur araştır öğren kendini hazır hissettiğinde başla bu işe. İyi geceler kardeşim :)

romeo133

Üye
17 Ocak 2011
68
0
Ankara
kardeşim formda yeni değilim diğer hesabım banlandı ayrıca teşekkür ederim bilgilendirme için program ve kod arşivimin yedeklerini kaybettim hdd 0 landı. konularım da onla uğraşıyorum elinde xp.iso varmı sağlam ?

STI1

Katılımcı Üye
7 Ocak 2013
368
0
Dünyadan
kardeşim formda yeni değilim diğer hesabım banlandı ayrıca teşekkür ederim bilgilendirme için program ve kod arşivimin yedeklerini kaybettim hdd 0 landı. konularım da onla uğraşıyorum elinde xp.iso varmı sağlam ?

bilmiyordum kardeşim kusura bakma :) arvişini yenilemek için forumda bir sürü konular var kardeşim girip yenileyebilirsin :) yok kardeşim daha o seviyeye gelemedim bende :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.