Karsilama mesaji

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
837
35
Ötüken
Kod:
<HTML>  
<BODY BGCOLOR="#000000" onLoad="alert(Turk Hack Team'a hosgeldiniz');"  
onUnload="alert('Tekrar Bekleriz...');">  
</BODY>  
</HTML>
 

By_SeYTaN

Yeni üye
19 Ocak 2007
3
0
ERHABA ARKADASLAR BEN HAKAN BENIM SIZDEN ISTEGİM BEN BI KANAL AÇMAK ISTIYORUM AMA BUNUN IÇIN NELER YAPILCANI BILMIYORUM BU KONU HAKINDA YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM By_SeYTaN
 

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
ne KanaLı bu dostum İrc'de kanaL acmaktan fLn Mi bahsediorsun..egerki öLeyse Hangi serverda aÇMak istedigiNdende Bahsedersen YardıMCı OlabiLiriz..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.