Karşınızda Sql Injection Dork Searcher!

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Şairimiz burda ne anlarmak istemiş🤔

Usta çekirgeysen toolun gelismesinde katkıda bulunucak kodlari paylaşabilirsin :)
Benim yazdığım kodu arkadaşımız okuyabilecek seviyede değilse nasıl kendisini geliştirsin?

üstte dediğim gibi herkesin bilgisi,yeteneği farklı olabilir.

sen en basitinden satrancı öğrenmek istiyorsun diyelim gidip büyük ustalarla oynarsan bir halt öğrenemezsin çünki neden o hamleyi yaptığını anlaman lazım.

13 Mar 2022
77
24
Günün birinde bir çekirge ile onun üstadı antreman yapıyormuş üstad 4 metre sıçrarken acemi çekirge buna ne gerek var diyip 1 metre sıçrarmış.
günün sonunda üstad çekirge demiş ki bak üstad'ı izlersin ama neden böyle yaptığını anlayamazsın demiş.....
ben asla ne gerek var diyip 1 metre zıplamam (misal). Zıplayabildiğim kadar zıplarım. Eğer sen az zıplayanı ezersen, Birileride gelip seni zıplatır.

GGKuş

Yeni üye
19 May 2023
19
2
Öncelikle Selamunaleyküm,

Bu Projeye sadece 1 Saatimi ayırdım Umarım sizler için yararlı birşeyler Çıkarabilmişimdir.

Kendi Sql İnjection açıklı siteleri dork ile tarayan bir tool yaptım.

Sadece Sql İnjection dorkunu giriyorsunuz ve çıkan sitelere sql injection taraması yapıyor. Zaafiyetli Websiteleri txt dosyasına kaydediyor.

Zaafiyet Taramalarında Sapmalar olabilir.

İşte Tool Ve kurulumu;

git clone https://github.com/louise0357/louise0357sqldorksearcher cd louisedorker-v.1.0 pip install -r requirements.txt python louisedorker-v1.0.py

Tool Windows İçin test edilmemiştir.

Hatalar Ve Eksikler İçin Bana Ulaşabilirsiniz:)

Made By Louise0357

ben şöyle bir hata alıyorum (fotoğraf bozulduğundan iki yanıt olarak attım)

13 Mar 2022
77
24
Öncelikle Selamunaleyküm,

Bu Projeye sadece 1 Saatimi ayırdım Umarım sizler için yararlı birşeyler Çıkarabilmişimdir.

Kendi Sql İnjection açıklı siteleri dork ile tarayan bir tool yaptım.

Sadece Sql İnjection dorkunu giriyorsunuz ve çıkan sitelere sql injection taraması yapıyor. Zaafiyetli Websiteleri txt dosyasına kaydediyor.

Zaafiyet Taramalarında Sapmalar olabilir.

İşte Tool Ve kurulumu;

git clone https://github.com/louise0357/louise0357sqldorksearcher cd louisedorker-v.1.0 pip install -r requirements.txt python louisedorker-v1.0.py

Tool Windows İçin test edilmemiştir.

Hatalar Ve Eksikler İçin Bana Ulaşabilirsiniz:)

Made By Louise0357

.

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,436
22
3,133
Ağ Kablolarında Geziyor
Benim yazdığım kodu arkadaşımız okuyabilecek seviyede değilse nasıl kendisini geliştirsin?
bunu bilemezsin karşımızda ki küçük bir kardeşimiz de olabilir ,bunu göz önüne alarak hevesini kırmaya değer mi ?
sen en basitinden satrancı öğrenmek istiyorsun diyelim gidip büyük ustalarla oynarsan bir halt öğrenemezsin çünki neden o hamleyi yaptığını anlaman lazım.
Bu düşünce aksine çok zıt bir düşünce, senden düşük seviyedekiler ile oynarak bir yol kat edemezsin, kendnden iyi ustalar ile oynarsan ,yenmek için yeni stratejiler geliştirmek gerekir çünkü eski stratejin sadece senden düşüklere etkili oluyordur ? :)

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Bu düşünce aksine çok zıt bir düşünce, senden düşük seviyedekiler ile oynarak bir yol kat edemezsin, kendnden iyi ustalar ile oynarsan ,yenmek için yeni stratejiler geliştirmek gerekir çünkü eski stratejin sadece senden düşüklere etkili oluyordur ? :)
Son kez söylüyorum ustanın yaptığı hamleyi anlayamıyorsan gelişemezsin.
çok istiyorsan gel benimle matematik çalış en üst seviyede çözümler gör bakalım anlıyormuş musun?

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,534
13
877
Onun yerine ben geleyim?...
Her zaman beklerim...

sen anlatmaya çalış ,anlamasını öğrenciye bırak, ve kodu da bırak o araştırsın femkır ? :)
Abicim bu seviye meselesi her yerde aynı okulda,askeriyede,iş yerinde hep karşına çıkacak.
2 yıldır satranç oynuyorum ailem ilk başladığımda senin gibi diyordu 'büyük ustalarla oyna' ee oynadım birşey anlamadım zaten hocamda diyordu benim yaptığım hamlelerin sebeplerini kavrayamazsan 1 arpa boyu yol elde edemezsin.
şuan 1100-1300 elo arasında gidip gidip geliyorum herkesin pişmesi farklıdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.