Kasam hangi oyunları çalıştırır

cred

Katılımcı Üye
23 Tem 2012
287
0
izmir
arkadaşlar adresteki kasayı 1500tlye aldım VATAN COMPUTER - ASUS - INTEL CORE İ7 3770 3.4 GHZ 8GB DDR3 1 TB HDD 2GB GT630 WIN8 - Masaüstü Bilgisayar
kartlar indirimler kuponlar kodlar vs vs

GTA 4 GTA5 CRYSİS 2012 2013 te çıkan oyunları kaldırrımı

bide sorunum var ekran kartı 1920*1080p uyumlu yaptıgımda çok kötü gözüküyor 1280*768de takılıyorum ekranım sony bravia hdmı ile bağladım gene olmadı GeForce Experience yükledim ekran kartını güncelledim gene olmadı yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
arkadaşlar adresteki kasayı 1500tlye aldım kartlar indirimler kuponlar kodlar vs vs

GTA 4 GTA5 CRYSİS 2012 2013 te çıkan oyunları kaldırrımı

bide sorunum var ekran kartı 1920*1080p uyumlu yaptıgımda çok kötü gözüküyor 1280*768de takılıyorum ekranım sony bravia hdmı ile bağladım gene olmadı GeForce Experience yükledim ekran kartını güncelledim gene olmadı yardımlarınızı bekliyorum

Bu özellikler pek açıklayıcı olmamış biraz daha özellik ekleyebilirsin konunu değiştirerek yani kasayı 1500 almışsın 2000 almışsın farketmiyor iş özellikle bitiyor

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
Sistem GÜzel kardeşim 2 GB ekran kartı yeni nesil oyunlara yeter ama kaç bit onu görmedim ?
Ramin Yeterli
İşlemcinde Yeterli
GTA 4 Ü açar da GTA 5 DAHA SİSTEM ÖZELLİKLERİ ÇIKMADIGI İÇİN BİŞEY SÖYLÜYEMİCEM

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.