kaspersky 2009 YARDIM LÜTFENNNN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dun Kaspersky ındırm Yukleme Yapmadan Once Pc De Kurulu Olna Avg Ve Spay Programlarını Kaldırm Kaspersky Kurtuktan Sonra Tam Surum Yukleme Dıyorum Daha Sonra Karsımı Avg Yı Kaldırmam Gerektını Soyleye Bır Yazı Cıkıyor Butun Gızı Dosyaları Actım Fakat Hıc Bırsey Degısmedı Hala Avg Yı Kaldırmamı Soyluyor Eyer Yardımcı Olursanız Cok Sevınırım Sımdıden ılgılenen Herkeze Teşekürler.

tutkun1000

Üye
14 Ağu 2008
178
3
arkadasım bende avg yi kalddrıp kaspersky i kurdum ama senin gibi bi sorunla karşılaşmadım...
bence avg yi tekrar kurup tekrar kaldırmayı dene belki ilk kaldırmanda bi sorun olmuştur.. çalıştır/regedit yap ......_local_machine yazan bölümde avg ile ilgili dosyalar varsa onarıda silmeyi dene belki olur.. ama genede daha ii bilen birisine danışırsan daha ii olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.