Kaspersky 2010 Trial Resetter v2.3.0.0

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
resetter.jpg

Kaspersky Kis Kav 2010 Sınırsız Kullanma

Arkadaşlar biliyorsunuzki Kaspersky 2010 sürümlü antivirüs yazılımı kısa bir süredir hizmete sunulmuş bulunmakta. Eski sürümleri için Trial Reset yani 30 günlük deneme sürümünü sıfırlayan programlar vardı fakat son güncellemelerden sonra bunlar çalışmıyordu. Bu programla hiçbir sorun yaşamadan Kaspersky 2010 sürümlü antivirüsünüzü sonsuza kadar kullanabilirsiniz.

Program nedir ?

Bu program Kaspersky Antivirüs 2010 ve Kaspersky İnternet Security 2010 güvenlik yazılımlarının 30 günlük deneme süresini sıfırlar. Böylelikle bir 30 günlük kullanma hakkınız daha doğar. Oda bittiğinde tekrar sıfırlarsınız ve bir 30 gün daha kaspersky antivürüs emrinizde. Yani Kaspersky'ı sınırsız kullan ırsınız.

Şimdi gelelim çalışma mantığına.

Program Kaspersky'ın kurulum sırasında oluşturmuş olduğu lisans bilgilerini tutan regedit kayıt girdilerini siler ve sanki bilgisayarda daha önce hiç kullanılmamış gibi görünmesini sağlar. Böylelikle 30 günlük yeni lisansımızı alabiliriz.

Neyse lafı çok fazla uzattım gelelim kullanımına.

1) Monitörünüzün sağ alt köşesinde saati gösteren yerde kaspersky'ın ufak iconu olacak ona sağ tıklayıp settings türkçesi ayarlar oraya tıklayın

2) Açılan sayfada tekrar ayarlar yazan yeri bulun ve tıklayın.

3) Self Defence yani Dahili koruma yazan yerdeki tiki kaldırın.

4) Karpersky'ı kapatın.

5) İndirdiğiniz trial resetter programını açın ve Start Reset buttonuna tıklayın.

6) Kaspersky kendi kendine açılacak ve etkinleştirmenizi istiyecek. Trial versionu seçin ve işlem tamam.

Not: Dosyayı indirirken Kaspersky'ı pasif duruma getirin (Korumayı durklatın). Aksi taktirde siliniyor.
Tamamen kendi anlatımımdır. işlemler bunlardan ibaret
. Kolay gelsin...

Buradan İndirin:
https://tik.lat/efG7a

Kaspersky internet security 2010 bilgisayarınızda yüklü değilse buradan indirebilirsiniz
İNDİR

Son düzenleme:

by_kurshun

Katılımcı Üye
29 Tem 2008
691
1
güzeL anLatmışssın kardeş ama program rar'dan cıkmıyor pano hatası veriyor yani bozuk
tekrar eklersen sevinirim

Son düzenleme:

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
Hemen bakıyorum dostum. Tekrar upload ederim.

Edit :

Sanırım problem dosyayı indirirken veya indirdikten sonra arşiven çıkarırken antivirüsün programı siliyor.
Birde antiyi kapatıp indirirmisin.

Son düzenleme:

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
Kaspersky Trial Resetter programını tekrardan upload ettim busefer problem çıkmaz. Link aynı yere eklenmiştir.
Bu arada bu programla Kaspersky'ın 2009 sürümlü antisinin 30 günlük deneme süresinide sıfırlayabiliyoruz sanırım. Denemedim ama deneyip sonucu yazan olursa sevinirim. Tabi önce Regedit dosyanızın yedeğini alın ne olur ne olmaz sonra sıkıntı olmasın.

kaannche

Yeni üye
8 Eyl 2009
1
0
paylaşım için sağol ama şu an avast yüklü bende ve exe dosyasında virüs tespit ediyor. yardım edersn sevinirim

lcdr

Yeni üye
6 Eyl 2009
2
0
Hocam ben kis 7.0 kullanıyorum çokda memnunum değiştirmek istemiyorum yanlız ingilizce kullanıyorum ne yaparsam yapayım trial reseter da start resete bastığımda self-defence is enable diyor kapalı olduğu halde ne yapabilirim şimdiden teşekkürler...

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
Hocam ben kis 7.0 kullanıyorum çokda memnunum değiştirmek istemiyorum yanlız ingilizce kullanıyorum ne yaparsam yapayım trial reseter da start resete bastığımda self-defence is enable diyor kapalı olduğu halde ne yapabilirim şimdiden teşekkürler...

Benim paylaştığım Trial Reset programını kullanıyorsun sanırım. Kis 7.0 ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorum. Kis 7.0 için Trial Reset programı bulmaya çalışırım.

_EroL_

Yeni üye
14 Eyl 2009
1
0
hocam çalıştırıyorrum fakat exe dosyası hata veriyor çalışmıyor neden acaba

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
bunu programsızda yapabılırsın trıal reset genelde sorun cıkartabılıyor vede trojenlı olabılıyor... onun yerıne daha guzel secenek var ıllakı programla olacak dıye bısı yok nıye bunu vermıyorsunuzkı ıllakı program .
Başlat- Çalıştır -regedit yazın entır layın

daha sonra sırayla bunları sılın ve deneme surumunuı tekarar etkınlestırsınız .
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates

caRySma

Üye
20 Ocak 2008
78
0
Bursa
bunu programsızda yapabılırsın trıal reset genelde sorun cıkartabılıyor vede trojenlı olabılıyor... onun yerıne daha guzel secenek var ıllakı programla olacak dıye bısı yok nıye bunu vermıyorsunuzkı ıllakı program .
Başlat- Çalıştır -regedit yazın entır layın

daha sonra sırayla bunları sılın ve deneme surumunuı tekarar etkınlestırsınız .
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates

Dediklerini daha önce uygulamıştım fakat kaspersky internet security 2010 da sonuç alamamıştım. Belkide benden kaynaklanan bir sorundur yada tam olarak becerememişimdir bilmiyorum denemek lazım. Ama şunuda söyliyim regedit dosyasında oluşacak bir hatada programlarınızda yada bilgisayarın stabilitesinde problemler çıkabilir. Bu sebeple bu yöntem daha kolay ve ben kullandım sorunzuz çalışıyor.

Kaspersky internet security 2010 programını ana konuya ekledim indirebilirsiniz.

demir umit

Yeni üye
15 Eyl 2009
5
0
resetter

kis 2010 ile tam tarama yapildiginda resetter programını bulup dosyaları bozuyor..ne yapacagız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.