kaspersky analamdıgım bır uyarı bu nedır ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
kaspersky ınternet securıty 2009 da boyle bır uyarı aldım bunedır acaba . ben cozemedım . acaba vırus antıyı kapatmayamı calısıyor yoksa baska bısımı . program guncel verı tabanı yenı . guncelleme ıle ılgılı bır uyarıda olamaz . lısansla ılgılıde olamaz cunku 30 gunluk deneme surumunu kullanıyorum ..

05.09.png

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
05.09.png

vermıs oldugu uyarı bu verdıgı uyarı cerceve sınırı bu kadar tıkladıgın zaman uzerını uyarı genıslemıyor. vermıs oldugu uyarı bu ... bu uyarı burda bır arkadasın vermıs oldugu rollback rx buıld versıyon 9 u yukledıkten sonra oldu . bu programı kurarken bır cok uyarı verdı ben devam dedım ve suan pc her acıldıgında bu uyarı verıyor tarama temız cıkıyor ama anlamıs degılım
https://tik.lat/RlQPa bu da resımı ındırmen ıcın gereklı lınk yukardakı resımın aynısı

Son düzenleme:

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
program işletim sistemıyle uyumlu olmadıgı için hata verıyor yaptıgın taramalarda program tam kurulmadıgı için seni yanılta bilir başka program dene bunu kaldır işletim sistemıyle uyusmuyor dosya hatası veya uyum hatası verıyor o ileti onun için gelıyor ekranına her pcyı veya virüs programınıda açarken gelecek

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
program işletim sistemıyle uyumlu olmadıgı için hata verıyor yaptıgın taramalarda program tam kurulmadıgı için seni yanılta bilir başka program dene bunu kaldır işletim sistemıyle uyusmuyor dosya hatası veya uyum hatası verıyor o ileti onun için gelıyor ekranına her pcyı veya virüs programınıda açarken gelecek
yazdıgım mesajı ıyı oku yarıdımın ıcın sagol ben bu programı bayadır kullanıyorum bu sorunu neyden sonra yasadıgımı dıkkatlı okursan anlayacaksın . ve sısteım uyusmayacak ne bu pc 10 yıllık degıl daha yenı . 4 gbram 1gb vga ıntel 4 cekırdeklı ıslemcı var anakartta ıntelın.

lınkı dedıgın yerden upload ettım https://tik.lat/pHHAO
resımler bende acılıyor ama sorun yok aslında dowloads bıle yapabılıyorum lınkten

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.