Kaspersky Anti-Virüs 7.0.1.325 + 5 aylık key ve Sınırsız Kullanma Bilgisi

turklord

Yeni üye
10 Eki 2006
38
1
20071130063244.jpg

Kav701325.jpg

[FONT=Arial,Helvetica,sans-serif]Kaspersky Anti-Virus Personal, kullanıcı dostu arayüzü, güçlü tarama ve koruma özellikleri, e-posta kontrol özelliği ile bilgisayarınızı özellikle internetten gelen virüslere karşı koruma sağlıyor. Yaklaşık 50.000'e yakın virüsü tanıma özelliği var. Programın bu versiyonunda şu günlerde yeni çıkan virüsleri tanıma özelliği de var.

[/FONT]
Kaspersky Anti-Virus 7.0, en son teknolojilerle donatılmış ve yüksek koruma sunabilen bir antivirüs yazılımı. Sisteminize zarar verebilecek tüm tehditlere karşı, "Saatbaşı Güncelleme", "Ön Davranış Analizi" ve "Süregelen Davranış Analizi" ile üçlü koruma sunuyor. Virüs ve Trojan gibi

PC kullanıcılarını sürekli olarak rahatsız eden kötü amaçlı yazılımları sisteminizden uzak tutabilen Kaspersky Anti-Virus, casus yazılımlara karşı da bir koruma kalkanı oluşturuyor. Gerçek zamanlı olarak,e-posta, dosya koruması ve internet trafiğini de denetim altında tutan program, her türlü keylogger ve rootkit'lere karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor.

KasperSky Anti-Virüs 7.0.1.325 İNDİR

RaR PaSS: www.cinedroom.com

[pwd]www.cinedroom.com[/pwd]

Kaspersky Key Yükleme

Kod:
1) Kaspersky'da ACTIVATION(Aktivasyon) penceresine gidiyoruz

2) DELETE KEY(Anahtarı Sil) Tıklıyoruz.  (Daha Önce Anahtar Yüklüyse Siliyoruz)

3) INSTALL KEY(Anahtar Yükle) Tıkla.

4) After this, Apply existing license key(Var olan Lisans Anahtarımı Uygula) Diyoruz.

5) Gözat'dan Key dosyamızı Bulup Yüklüyoruz !!
Kaspersky Ölmeyen Key Formülü
(Alıntıdır)

Arkadaşlar biliyorsunuz Kaspersky ilk kurulumda 30 günlük bir deneme süresi veriyor. Bu süre boyunca Kaspersky’nin tüm özelliklerinden tam ve yasal olarak faydalanabiliyoruz.
Fakat bu 30 gün doldu mu mutlaka geçerli bir key girmemiz gerekmekte. Uzun arayışlar sonunda geçerli bir key bulunsa bile çok kısa bir sürede bu key de Kaspersky tarafından kara listeye alınmakta ve Kaspersky kullanıcılarının key arayışı her daim devem etmekte idi.
Kaspersky’i bir 30 gün daha deneme süresiyle kullanmak için bilgisayarımıza format atmaktan başka yol yoktu. Fakat artık böyle değil. Çünkü format atmadan üstelik Kaspersky kaldırıp kurma işlemi bile yapmadan registry’de yapılan 3 satırlık bir düzenleme ile bir 30 gün daha kazanmamız mümkün.
İşte yapmamız gerekenler
1- Her şeyden önce Kaspersky’nin Sistem Traydaki ikonuna sağ tıklayıp Çıkışı(Exit) seçmeliyiz.
2- Başlat->Çalıştır->Regedit yazarak Windows Kayıt Defterini açıyoruz. Aşağıdaki anahtarların üstüne sağ tıklayıp “Sil” diyoruz.
HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\KasperskyLab\\LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\Cryptography \\RNG
HKEY_LOCAL_MACHINE\\SOFTWARE\\Microsoft\\SystemCer tificates\\SPC\\Certificates
3- Bilgisayarı yeniden başlatıyoruz. Kaspersky açılışta etkinleştirme seçeneklerinden bahseden bir pencere açacak. Buradan deneme sürümü için 30 günlük key isteyelim hepsi bu kadar.
Bu işlemi her 29 günde bir yapmak gerekmektedir. Bu şekilde Kaspersky’i dilediğimiz kadar kullanabiliriz.

Off her ay regeditlemi uğraşacam, üstelik bu işlerden hiç anlamam diyen kullanıcılar 3 saatlik bir uğraş sonucu bir exe dosyası hazırladım.
Tek yapmaları gereken Kaspersky’nin Sistem Traydaki ikonuna sağ tıklayıp kapattıktan sonra kendilerine uygun olan exe dosyasına tıklamak. Exe dosyası işini bitirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmak.
Kaspersky Anti-Virus kullanıcıları Lezgi_KAV.EXE, Kaspersky İnternet Securty kullanıcıları Lezgi_KIS.EXE dosyasını kullanmalıdır.
Not: Benim sistemimde Kaspersky Anti-Virus kurulu olduğundan Lezgi_KAV.EXE yi bizzat kullanıp sorunsuz çalıştırdım ve başarılı oldu. Lezgi_KIS.EXE yi ise Kaspersky İnternet Securty kullanıcıları için hazırladım kendim kullanmadım ama başarılı olmaması için hiçbir neden yok.
Hepinize virüssüz günler dilerim.

Download (22 kb)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.