Kaspersky İçin Key Aramaya Son

ByNomeNt

Kıdemli Üye
30 Nis 2008
3,242
44
>>Bilinmemekte<<
Kaskersky keyleri internette çok fazla dolaşmakta ve bir bunların %90 BLackListte girmiş durumda konu içinde anlatıcağım iki yöntemle internette artık key aramadan yasal olarak kaspersky kullanabilirsiniz.

1. Yöntem : Kaspersky 30 günlük deneme süresini uzatarak kullanabiliriz. Kaspersky ilk kurduğumuzda Lisans işlemleri kısmında 30 günlük deneme seçeneği ve bunu seçerek kaspersky 30 boyunca tüm özelliklerinden yararlanıyoruz ve bu 30 bittikten sonra Registry siliceğimiz 3 anahtar ile tekrar bir 30 deniyebilirsiniz ve bu şekilde yüzlerce 30 gün deniyebilirsiniz.
Bu işlem Kaspersky 6.0 ve 7.0 yapabilirsiniz.

1. İlk Kaspersky kapatmanız gerekiyor.

2. Başlat | Tüm Programlar | Donatılar | Çalıştır açtıktan sonra komut kısmına regedit yazarak Kayıt Defteri Düzenleyicisini çalıştırın.

HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|KasperskyLab|LicStorage
HKEY_LOCAL_MACHINE|SOFTWARE|Microsoft|Cryptography|RNG

HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | SystemCertificates | SPC | Certificates

3. Kaspersky Antivirus programını çalıştırın.. Karşınıza Lisan işlemi için pencere açılıcak burada yazan 30 Günlük deneme sürümü seçiniz..

Kaspersky Orjinal yama gerektirmeyen türkçe versiyonu indirmek isterseniz aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

kasperskydw9.jpg

kaspersky2gi5.jpg

Kendim herzaman kullandığım bir yöntemdir +rep unuymayalım

metohan

Üye
9 Haz 2008
103
0
dünya
arkadaşlar kaspersky internet security 2009 key(8.0.0.357): K5PXQ-X1SW6-2RAMR-ZBM2X
02/05/2009 tarihine kadar geçerlidir...

no blaclist

+repp:D:D

UMS

Yeni üye
15 Tem 2008
1
0
arkadaşım ben bu konuları pek bilmiyorum.kayıt defterine girip senin yazdığın yerlere girdim de sonra ne yapacağım anlamadım.açıklarsan sevinirim...

qaddar

Üye
7 May 2008
166
0
BENİMKİNDE DİYER 3 SEÇENEK GÖRÜNÜYOR SADECE 30 GÜNLÜK DENEME SÜRÜMÜ DİYE BİŞEY YOK bu konuda yardımcı olabilirmisin ByNomeNt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.