Kaspersky Key Sorununa Son Nokta!..

ByOzan93

Katılımcı Üye
17 Tem 2009
675
0
Nereye Be Usta
Evet arkadaşlar en meşhur anti virüs yazılımı olan kaspersky için artık key aramanıza gerek yok bu yöntemi kendim denedim ve çalışıyor, yapamayanlar sorunu kendilerinde arasınalr buraya olmuyor, bu yalan, işe yaramıyor gibi mesajlar atmayın

Evet bu işlem size kaspersky için uzun süreli key sağlamıyor sadece 30 günlük deneme key'i sağlıyor 30 gün dolunca işlemi tekrarlıyorsunuz ve 30 gün daha kazanıyorsunuz.

Evet şimdide işleme gelelim yapılması gereken 3 şey var, bütün işimiz windows kayıt defteri düzenleyici (regedit) ile olacağından lütfen herhangi bir işlem yapmadan önce kayıtlarınızı yedekleyiniz
Regedit ile kayıt yedeklemek için Dosya menüsünden ver komutunu seçip kayıtlarımızı dışarı veriyoruz

evet şimdi yapılacak şeyler

Başlat'a girin ordan Çalıştır'a girin ve oraya Regedit yazıp enter tuşuna basın

ardından;
aşağıdaki 3 anahtarı silin

1. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag e
2. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG
3. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates

ve kaspersky'i yükleyip yada yüklüyse çalıştırıp trial için key isteyin yani deneme versiyonu olaka kullanmak istediğinizi belirtin

Not: olabilecek herhangi bir aksaklıkta hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum bizzat kendim test ettim işe yarıyor.

Eğer İşinize Yaradıysa ++rep Esirgemeyin:twist

Son düzenleme:

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Konunun Yeri Burası Değil! Ayrıca Defalarca Verildi Bunu Bilmyen YOK! Post Olsn Die Konu Açmayn

LoRD Of HaCKeR

Katılımcı Üye
14 Eyl 2009
341
0
bu deneme süresi ni sıfırlar aslında bunlara gerek yok www.kavkisket.com a girip keylerti indirip kurabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.