Katy Perry Subliminal Mesaj

WantedTheBoy

Adanmış Üye
25 Tem 2009
7,298
2
29
*
Katy Perry'nin E.T. isimli parçasında yakaladığım mesajlar.

Youre so hypnotizing
Could you be the devil, could you be an angel
Your touch magnetizing
Feels I am floating, leave my body glowing

Burda zaten açık bir şekilde Şeytandan bahsediyor çevirisi:

Hipnotize edicisin
Şeytan olabilir misin ? Melek olabilir misin ?
Dokunuşun çekici (Aslında manyetik olarak demek istemiş ama çevirirsem tam güzel olmaz.)
Yüzer gibi hissediyorum, vücudumu kor halde bırak

belki tam çeviri olmadı ama olsun sonuçta anlaşılıyor.
Ve şarkıya Kanye West eşlik ediyor bu iki sanatçınında mason olduğu biliniyor gelelim diğer şeylere.

Videonun 0:30'uncu saniyesine geldiğimizde ne görüyoruz. Aaa... Ateşler bir şeytan suratı mı oluşturuyor yoksa ?
17526593487329394363.jpg

Devam ediyoruz. Yine şarkı sözlerinden gidelim.

You're from a whole another world
A different dimension
You open my eyes
And I’m ready to go, lead me into the light

Başka bir dünyadansın
Farklı bir boyuttansın
Gözlerimi açtın
Gitmeye hazırım, Işığa kadar bana öncülük et

Buraya kadar bunların tesadüf olmadığını sonuna kadar savunurum. Ama şimdi söyleyeceğim hakkında pek emin değilim. Klipte mavi bir ışık yayan UFO geçerken Katy Perry bir uzayylı olarak gökten iniyor. Burda Blue Beam projesine bir gönderme(Valla tasvir etmek dicektim olmayacaktı kelime bulamadım böyle yazdım
biggrin.gif
) yapmış olabilirler.

Klibi buradan izleyebilirsiniz.
YouTube - Katy Perry - E.T. ft. Kanye West

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Evet, NASA'nın ünlü Blue Beam projesi...
MASONların birer oyunu bu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.